Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Most akkor nekem semmi esélyem, ássam el magam?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvasok itt, amit kis mellű lányok tesznek fel. Sokan írják nekik, hogy nem a méret a lényeg, meg hogy főleg a mell formája, nem a mérete számít.

Olvasgatva a sok hozzászólást, bevallom, nagyon elkeseredtem. Nagy melleim vannak, és hát sajnos úgymond körte formájúak, és hatott rájuk a gravitáció is. Nem érnek a hasamig persze, szerintem annyira nincs is velük gond; viszont azért nem is állnak olyan peckesen.

Ezek szerint akkor az olyan mellek, mint az enyém rondák a fiúk szemében?

Félreértés ne essék, én nem azt szeretném bizonygatni a kérdésemmel, hogy igenis a nagy mellek szebbek. Személy szerint én sokszor irigylem a kisebb mellű lányokat, mert azokkal azért könnyebb az élet és legtöbbször szebb formájúak is, mint a természetes nagy mell. De nekem ez jutott, próbálom megszeretni, de hát így elég nehéz, hogy mindenhol azt olvasni, az ilyen nem szép. Ahhoz képest hogy a kisebb mellű lányok mennyire aggódnak, én mindenhol azt látom, hogy nekik több esélyük van a fiúknál.

Már tényleg nem tudom, mit gondoljak... :(


2012. márc. 27. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy beszélgethetünk :D
2012. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ne ess kétségbe. ha nem is újságba illőek a melleid, nem amiatt fog valaki beléd szeretni vagy elhagyni
2012. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát, még akik csak gondolnak a mellekre... lassan már tényleg mindegy, hogy milyen, és végülis tökmindegy, egyben kell értelmezni az egész csomagolást.
2012. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az alapján amit leírtál nekem se nagyon jönne be, mutass képet h kb milyen
2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hogy állandóan a melletek miatt sírtok..
2012. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Mindenféle mellméretre és formára igaz az, hogy valakinek tetszik, valakinek nem. A tied is tetszik valakinek. Keresd meg. Ha megtaláltad, nem kell szólnod nekem. :)
2012. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén szólva engem nem izgatna a melled formája :D


20f

2012. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vörös vagy?
2012. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Ezt így hülyeség kijelenteni. Én igenis a nagyobb mell híve vagyok :D És ha tied olyan mint amire én gondolok akkor csodálatosak lehetnek számomra :) Valami ilyesmire gondolok: [link]

Amúgy hány éves vagy?


19/F

2012. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
ja, képet kérünk
2012. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!