Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek felesége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek felesége van és megcsalja egy nagyon jó nővel, akkor mennyi az esély h ezt elmondja a haveroknak/munkatársaknak?

Figyelt kérdés

Mert ugye az neki sem lenne jó ha kitudódna és a felesége fülébe jutna, de azért mégis egy jó nőről van szó, akivel szívesen eldicsekedne, h megvolt neki...

Ti pasik elújságolnátok?


2009. jún. 14. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!De ne sajnáld!:)Mindent meg lehet szokni!8 év alatt már megszoktam!Tényleg ez van!Jobbik pillataimban csak nevetek az egészen!


De hogy a kérdéshez hozzá szóljak!99,99%-ban biztos vagyok hogy elmondják!És Én nem igazán halottam volna olyant hogy egy férfi akár a férj barátja munkatársa ismeröse oda ment volna a nöhöz hogy hé Te megcsal a férjed!Ilyenkor sajnálnak minket megcsalt nöket meg hát ki akarna rossz hir hozó lenne!?

2009. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk szerintem érthető hogy ha a férfi a barátja nem mondja el a feleségnek, nem? Végülis titkot bízott rá és megbízik benne a férj. Ha nekem az egyik barátom egy bizalmas dolgot mond el, legyen az bármi, és megkér hogy ne mondjam el, akkor én sem mondom el.
2009. jún. 14. 20:37
 13/20 A kérdező kommentje:
Abban az esetben viszont, ha Téged is ismert a volt férjed barátja, aki tudott a megcsalásról, akkor már más a helyzet. És nem könnyű. Mert mérlegelni kell, ugye téged is kedvel és nem akarja hogy neked rossz legyen, szenvedj és szeretné felnyitni a szemed, viszont a férj a barátja, aki titkot bízott rá. Ha elmondja a feleségnek, akkor arra rámehet a barátság is, kivéve ha megkéri a nőt hogy ne mondja meg, hogy kitől tudja.
2009. jún. 14. 20:40
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy bizalmas dolgot bízott rá, de ez mégiscsak csalás, és ezzel tulajdonképpen arra kéri a barátját is, hogy ketten hazudjanak a feleség szemébe. Én ezt tisztességtelennek tartom. Mondjuk nem is barátkozom olyan emberekkel, akik csalják a párjukat, nemtől függetlenül.
2009. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tiszteségtelen ez nem kérdés!! De én a barátomért bármit megteszek!!!! És a havernak Te nem vagy fontos, a volt férjed viszont igen. Ha a legjobb barátnőd vagy testvéred megkérne hogy falazz neki, szerintem Te sem rohannál a másikhoz hogy megcsal a párod. Valamilyen szinten meg lehet érteni őt is. Nem szép dolog, persze. Ilyen helyzetben legjobban az a hibás, aki megcsalja a másikat( jelen esetben az exed) és a másik nő. A nő csak akkor ha tudott rólad, mert én nem tudom hogy hogy volt, de lehet őt is átverték. De ez csak az én véleményem.
2009. jún. 14. 20:51
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem a volt férjem!Még mindig az!

És hát igen! a legjobb barátja úgy mond talán az Én "barátom" is!És örülök hogy nem mond semmit mert fájna!Nem szoktam senkivel se beszélni róla nem emlitem senkinek!Minek beszélnénk róla?Úgy se változna semmi!Meg hát volt rá példa hogy elmondtam egy barátnak hitt csajnak és vissza élt vele!Mert állandóan erröl beszélt!Állandóan eszembe jutatta!Volt olyan hogy mondtam hogy nincs itthon itt meg itt van!És egyböl rávágta hogy biztos nönél van!Na hát Én erre nem vagyok kiváncsi!Jobb nem beszélni róla megpróbálni tudomást se venni róla!Mi se beszélünk itthon róla!Minek???!!!!El vagyunk egymással nem veszekszünk úgy mond minden stimmelne ha nem tudnánk róla!Mert ha Én nem balhézok vele a rossz napjaimon akkor szinte a tenyerén hordoz!Szóval minden klappol!Ha nem tudnám még boldog is lehetnénk!Mert nem úgy csinálja hogy éjszakákra kimarad!Meg nyaralni szórakozni járnak!Szóval megpróbálok nem gondolni rá mert csak fel húzom magam rajta!

2009. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A nö(k) tudtak rólam!És nekik Én voltam a rossz mindig!A szemét meg minden!Féltékenyek voltak rám mikor nekem lenne okom rá!
2009. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
az utolsónak.minek voltak rád féltékenyek a nök?mert nem dobott a férjed tégedet ö értük?hogy birsz igy élni?nem idegesit?
2009. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmesélted!! Biztos a férjed is megbánta, mindenki hibázhat!! Mindenki! A "barát" meg egy tahó, bunkó, paraszt!!!!!! Hogy mondhat olyat, amikor nincs otthon a férjed hogy biztos nőzik????? Tuti azért mondja mert a férjed megváltozott vagy irigy a házasságotokra!!!! És az ilyen a férjednek sem barátja, mert ellene beszél. Ember... Amúgy legalább tudod hogy tuti nem csal meg a férjed, mert akkor nem "viccelődne" ilyennel a "barát" :P
2009. jún. 14. 21:07
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Hmm... de, rohannék. Mert nem vagyok hajlandó becsapni azt, akit a barátomnak nevezek. Ha a legjobb barátnőm arra kérne, hogy falazzak neki a barátja előtt, akkor megtagadnám. Ha valaki már nem szerelmes a másikba, akkor tessék szépen szétmenni, utána lehet a másikkal kezdeni.
2009. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!