Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek felesége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek felesége van és megcsalja egy nagyon jó nővel, akkor mennyi az esély h ezt elmondja a haveroknak/munkatársaknak?

Figyelt kérdés

Mert ugye az neki sem lenne jó ha kitudódna és a felesége fülébe jutna, de azért mégis egy jó nőről van szó, akivel szívesen eldicsekedne, h megvolt neki...

Ti pasik elújságolnátok?


2009. jún. 14. 19:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
38%
Én is nagyon szeretem a páromat,de sajnos mindig megcsalom.Ha jó a haver nem mondja vissza a nejének.
2009. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy érett férfi nem azért csalja meg a feleségét, hogy utána elújságolhassa a haveroknak, hogy milyen jó numerája volt... Hány éves vagy?
2009. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Aha, szóval te is elújságolod... :) Nem baj, csak érdekel, hogy a férfiak többsége hallgat-e ilyen esetben.
2009. jún. 14. 20:03
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg valaki biztosan tud róla, általában aki néha alibit biztosít. Mondjuk újságolni biztosan nem szokták. De azért nem kell azt hinni, hogy ilyen beavatott haveroktól meg lehet tudni bármit is. Úgyse mondják el amit tudnak.
2009. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazad van! De tegyük fel h a többi pasi is ismeri látásból azt a nőt és nagyon tetszik nekik. Ilyen helyzetben lehet elmondja a munkatársaknak, h na nekem megvolt, nem?
2009. jún. 14. 20:05
 6/20 anonim válasza:
100%
nembiztos.De szeritem csakis akkor ha nagyon jó haverok esetleg,de atól meg senki nem fog kiszedni belöle semmit uti mert hallgat!
2009. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2009. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmondják a haveroknak söt még a nem barátnak nevezett haveroknak is!

És a "beavatottak" meg nem adják tovább mert valahol sajnálják a feleséget!


TAPASZTALAT!!!:(


Amúgy Én vagyok a megcsalt!:( Ez van!:)

2009. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elvégre én vagyok a kérező, nem? Megkérek mindenkit hogy ne pontozzon le senkit, ha a kérdésre válaszol. Én kérdezek és ő válaszol, szivességet tesz nekem, mert segít. Erre ti lepontozzátok, hát köszönöm.
2009. jún. 14. 20:14
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy megcsaltak téged. És köszönöm a választ!
2009. jún. 14. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!