Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kosarazza ki majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kosarazza ki majdnem minden csaj ezt a pasit?

Figyelt kérdés
Egy olyan pasirol van szó, aki 10-es skálán 10-es(jóképű, férfias, jó teste van...), kedves, vicces, nagyon jól ki lehet vele jönni, nyitott minden újdonságra, de egyszerűen, ha megpróbál felszedni egy csajt majdnem mindenki elutasítja.
2012. márc. 25. 09:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szóval egy 31 éves Rockefellerrel van dolgunk?


De most komolyan. Ő a Soros kisunokája, vagy mi?

2012. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

hat kedves valaszolo, lejar az ido, de most nem ertem mire akarsz kilyukadni, hogy a tinike meg a huszonevesekke a vilag csak nekunk harmincasoknak nem jar orom vagy szorakozas. Nekem peldaul a 30 evtol errefele jobb volt az eletem mint azelott es azota menobb csaj is lettem es sikeresebb is mint azelott

de koszi en is tudom az, hogy lejar mindnenek az ideje, de meg nem!!

32 L

2012. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy bárkinek lejár az élete, de azért hagy ne legyen már gyerekes hülye az, aki mondjuk tizenévesen, vagy akár 20 évesen öregnek tart magához egy 30 évest, kapcsolat céljából. teljesen más gondolkodás, más mindennapi célok és problémák. az egyik még az egyetemet végzi, másik már nagyban dolgozik. más világ. van, aki másképp látja, de sztem egyik hozzáállás sem ítélhető el.
2012. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ok ok, latom nem ertunk egyet en ugy alatalanosan mondom, hogy nem oreg egy harmincas eveiben jaro no / ferfi, csak eppen mas generacio a tini a huszoneves es a harmincas megis kombinacioban van a 3 generacio ha ugy vesszunk. Ha egy 17 eves csajszi pl. egy negyven eves dusgazdag pasival kavar akkor talan tul idos volna egy harmicas pasi pl. hogy csak megvedjem a targyalando alanyt aki csak 30 vagy 31 eves srac, nem tudom most mar ?!

Adj most mar csak igazat

Meg megemlitenem azt is, hogy en boldog parkapcsoltban voltam 2 evig egy 5 evvel fiatalabb pasiba, szoval semmi kifogasom ellenuk


32 L

2012. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ahogy idősödnek a nők, egyre inkább hajlandóak fiatalabbal párkapcsolatra, én ezt vettem észre. talán mert azért ők is már idősebbnek érzik magukat, és egy fiatalabb pasival visszakaphatják a fiatalos lendületet. több példát is látok erre magam körül. én mondjuk nem tudom magam elképzelni fiatalabb pasival, én mondjuk még csak 22 éves vagyok. bár azért 30-as pasival sem nagyon kezdenék. nem azért, mert öreg, hanem mert kicsit idősnek gondolom magamhoz.
2012. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hat azert nem lehet ebben altalanositani, en nem azert mentem bele a kapcsolatba a fiatalabb pasival, hanem azert mert egybol szerlmes lettem bele ahogy meg lattam nem is tudtam, hogy fiatalabb akkor meg en sem mutatom a korom es o sem volt olyan erettlen kinezesu, igy kezdodott. Szoval te nem itelj az alapjan, hogy en idosnek ereznem magam, mert nem ismersz es nem tudod mi a helyzet. 20 eves koromban en sem alltam volna le egy 30 evessel semmi penzert, es most sem allnak le egy 40 evessel meg ha 32 is vagyok.


32 L

2012. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
na látod. ergo szerinted is idős volt hozzád 20 évesen egy 30 éves. most meg egy 40 éves idős hozzád. akkor mégis csak úgy gondolod, hogy IDŐS HOZZÁD. erről beszéltem. hogy nem azt mondja senki, hogy aki 30 éves, az már általános értelemben vénf*sz:D hanem hogy a saját korosztályához képest vén. és itt meg alapjáraton véleményeket kérdeznek.
2012. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy teljesen eltértetek a témától, és a gyerekes hülyeségeitekkel foglalkoztok.
2012. márc. 25. 12:58
 29/29 anonim ***** válasza:

amugy kedves kerdezo, valahogy en is azt kell gondoljam, hogy rolad van szo e snem egy baratodrol, mivel nem tudom elkepzelni, hogy teged miert aggaszt a a havered sorsa. Miert nem o tette fel a kerdest, nem logikus!

Amugy mi van abban hulyeseg, hogyha en azt mondom a bartodrol, hogy nem idos mint ahogy velekedett egy kedves kommentalo elobb? Nem a koroddal/koraval van a baj szerintem egesszen masrol van itt szo talan a szemlyisege ami inkabb a meghatarozo vagy esetleg a kinezese vagy a stilusa ami inkabb meghatarozo, hogy terjunk vissza a kerdes temajahoz.


32 L

2012. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!