Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kosarazza ki majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kosarazza ki majdnem minden csaj ezt a pasit?

Figyelt kérdés
Egy olyan pasirol van szó, aki 10-es skálán 10-es(jóképű, férfias, jó teste van...), kedves, vicces, nagyon jól ki lehet vele jönni, nyitott minden újdonságra, de egyszerűen, ha megpróbál felszedni egy csajt majdnem mindenki elutasítja.
2012. márc. 25. 09:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Az öreg relatív is lehet, ha mondjuk 17-18-19 éves lányoknál próbálkozik, akkor hozzájuk öreg pl.

Nem kell rögtön felkapni a vizet. Egyébként is 32L , ezek szerint 32 éves vagy ... azaz Te is öreg vagy :-D :-D

2012. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
oreg? 31 evese? el vagy tevedve, ez egy fiatal ferfi.
2012. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
azt birom mar hogy mindegyik huszoneves leoregezi a harmincasokat, de elfelejtik hogy az ido gyorsan repul.es hipp hopp ok is harmincasok lesznek. amugy egy 20 eves lanyhoz pl egy 31 eves pasi a legjobban passzol. es nem oreg.
2012. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Engem már most leöregeznek. :)
2012. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
En elozo vagyok a 32 eves lany/ no aminek akarjatok egyaltalan nem erzem magam oregnek, ti meg gyerekek vagytok akik igy velitek, hogy egy 30 eves az oreg, vagy legalabbis gyermekeszuek vagytok, NOJETEK fel es azatn beszelunk!!!!!!!
2012. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

32 éves lány, szerintem semmivel sem érettebb dolog legyerekezni valakit, mint leöregezni.


nyilván aki azt mondta, hogy öreg, az úgy gondolkodott, hogy magához egy olyan korú pasi/csaj idős lenne. nem kifejezetten arra gondolt, hogy a 30-asok már vének, hogy egy 25-30 éves számára egyáltalán nem az. a tizenéves korosztályhoz viszont túl idős.


valamelyikőtök azt mondta, hogy egy 20-as lány a 30-as pasihoz a legjobb választás. igen, biztos van, aki így gondolkodik, de akiket én ismerek 30 alatt 1-2 évvel, azok nagyon ódzkodnak attól, hogy 20 évessel kezdjenek:D nem tudom miért, majd megkérdezem őket.


amúgy csak a vicc kedvéért, nekem a 30-hoz közeli ismerőseim öregnek vallják magukat:D

2012. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ujra en a 32 L eves nem feltetlenul gyerekesnek talaom a huszon eveseket, de a beszolast, magat a gondolatot. Hogy lehet egy 30 evest idosnek nevezni, en a 32 evemmel nem erezem magam egy cseppet sem idosnek magam es meghozza 27 eves volt az utolso baratom akivel 2 evet jartunk csak felfogas kerdese az egesz
2012. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg a srác, de nem vallja be magának sem? Állítólag a nők ösztönösen megérzik, ki a meleg, és nem vonzódnak hozzá.
2012. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ha meleg lenne, akkor nem próbálkozna lányoknál. Azonkívül hülyeség, hogy azért utasítják el, mert szegény. Az egyik legpénzesebb családból származik. Azon kívül, meg egy 31 éves egyáltalán személy nem öreg, sőt még egy 40 éves se. Pedig én 19 vagyok, de sztem az öregség 60 fele kezdődik, addig fiatal illetve középkorú vagy.
2012. márc. 25. 11:11
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát kedves 32 éves lány. Sajnos lejár az időd. Nekem is. Használjuk ki a maradék időt.
2012. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!