Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó az ha egy pasi perverz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az ha egy pasi perverz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
a 12.35nek üzenném hogy lehet hogy nem azt figyelnéd hogy unalmas e ha egyik este beállít a párod egy vietnámi strandpapuccsal és egy vödör csótánnyal a kezében.
2009. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ma 13:02 - az meg nem perverzség hanem betegség :) és szerintem itt a normális perverzióról volt szó nem a beteges dolgokról
2009. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

1. HA a pasi akkor nem unalmas, ha perverz, az már régen rossz. HA valakit szeretsz, jó vele a szex, akkor hogy unatkozhatsz?

2. a "normális perverzitás" mint fogalom, nem létezik. Pont azért perverz, mert nem normális. A szexuális abberrációk mióta számítanak normális szexuális viselkedés kellékeinek?

3. NEm, nem jó, ha a pasi perverz. Nem mindenki gerjed rá, ha a lábujját akarják nyalogatni, sonkaformára kötözni vagy a metrón szexelni. Akkor jó, ha ennek a pasinak a perverzitása találkozik a párja igényeivel.

2009. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a perverzió relatív fogalom...legalábbis szerintem mindenkinek a saját megítélésén múlik hol húzódik határ. Van akinél a napi 8 alkalom jelenti azt, valakinél az anális szexet, stbstb. Igazából azt hogy "jó"-e azt neked kell eldöntened.
2009. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
Persze.
2009. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
Barátom perverz... néha, ahogy fültanúi vagyok egyes beszélgetéseinek olyan vörös leszek, mint nagyon ritkán...de hát, én így szeretem! :)
2010. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 heyheyhey válasza:
0%
jóóáám:D
2010. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!