Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsapós szerelmi teszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapós szerelmi teszt?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy ilyen link, mindenkinek saját, amit ha ismerőseid kitöltöttek, azt hitték, hogy szerelmi teszt, de igazából te kaptad meg a neveket. Emlékeztek? Mi volt ez?
2012. márc. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már kiírtad egyszer, nem?

Amúgy én tudom melyik volt, de a linket nem tudom, meg ahogy most keresem, nem is találom. :S De ha meglesz belinkelem.

2012. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi am én egy másik vaok csak mivel láttam ezt a kérdést lemásoltam...de ez kellene
2012. márc. 19. 19:59
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] ezt adták meg korábban ennél a kérdésnél de nem tudok rajt aeligazodni...
2012. márc. 19. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az oldal köcsög. Nem értem miért akarna valaki ide regisztrálni...
2012. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnos nem találtam meg, pedig jó pár oldalra benéztem amit kidobott. De az is lehet hogy közte volt valahol csak nem vettem észre. Az is lehet, hogy már nem létezik az az oldal. :S

2012. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!