Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon hiányzik a szerelmem. Mindjárt sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel találkoztunk, de most így estére olyan hiányérzet tört rám. Utálom ezt az érzést. Annyira, annyira szeretem.
2009. jún. 11. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%
sírj nyomi
2009. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%

Pff...miért nyomi, ha sír?

Inkább Te vagy a nyomi.Ő legalább ki mutatja amit érez.:S

2009. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

Azért részben igaza van.

Reggel találkoztatok te meg este a halálodon vagy? Atyaég.. Jó, oké, megértem, hogy érzékeny a lelked, de azért szerintem ez már bőven a nyápic ság (egybe nem fogadja el bocsi) fogalmába tartozik.

Bezzeg akik távkapcsiban élnek és hónapokig nem látják egymást nem sírnak.. :S

Szóval ez legyen a legnagyobb gondod.

2009. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen, sokan nem értik. Általában hiányzik egészséges mértékben, csak tegnap este kiugróan erőteljesen hiányzott. De már kialudtam. :)
2009. jún. 12. 08:57
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
te kis édes:)óó mit nem adnék ha az én pasim is ilen lenne :)
2009. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 proxilla frez ***** válasza:
56%
rúgj be. lehet h közhelyes és bunkó, de ha nem viszed túlzásba, akkor hamar elalszol, sokáig alszol és nem gondolsz rá.
2009. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
gondolj közben másvalakire is!:D
2009. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel voltam már én is így... Elbúcsúztunk, 1 óra hazaérnem, de már a hazaúton elbőgtem magam, hogy hiányzik. Egyébként el fog múlni az a korszakod, mikor ennyire nagyon szerelmetes vagyol, szóval inkább örülj ennek az érzésnek, még szép emlékként gondolsz vissza rá később:) 20/l
2010. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

IDÉZEM "Azért részben igaza van.

Reggel találkoztatok te meg este a halálodon vagy? Atyaég.. Jó, oké, megértem, hogy érzékeny a lelked, de azért szerintem ez már bőven a nyápic ság (egybe nem fogadja el bocsi) fogalmába tartozik.

Bezzeg akik távkapcsiban élnek és hónapokig nem látják egymást nem sírnak.. :S

Szóval ez legyen a legnagyobb gondod." Ez nem igaz!!! Én(F) távolból szeretek valakit ő is kedvel,de sírok,mert nem lehetek vele,de ő nem akar sokáig távolból szeretni valakit:( . :) De én bízom a reményben,hogy majd 1x közel kerülhetek hozzá:) mindenki szereti a magáét,én sírok,mert most talált más valakit,de még mindig szeret picit:) és ez fáj

2012. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi válaszoló vagyok: Aki azt hiszi,hogy a távkapcs, jó dolog,az nagyot téved!!! ,mert akkor a legnehezebb eldönteni,ki kit szeret igazán,mert a távkapcs sosem biztos,és az jobban fáj, ha ott utasítanak el kissé, minthogy valaki elutasítja a másikat,és közel állnak egymáshoz,mert annak lehetnek alap indokai. De ha valaki szereti a másikat,és a másik is szereti a másikat,akkor még mindig nagyobb az esélye a dolognak:) pl egy távkapcsnál az a jó,hogy hiányoljuk egymást, ha szeretjük egymást oda vissza,de ha a másik nem hiányol,az sokkal kínosabb,szerintem és fájóbb!
2012. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!