Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek odamenni a csajokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek odamenni a csajokhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az baj,hogy ha látok egy szép,szimpi lányt nem merek odamenni hozzá se buszon,se HÉVen se suliban.

És tudom valahol belül,hogy nem várhatok arra,hogy egyszer csak a \'számba repüljön a sültgalamb\' vagyis magától jöjjenek a csajok.

Mit tegyek,szeretnék valahogy változni e téren.

Közönöm mindenkinek előre a válaszait!

16F


2009. jún. 11. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bízz magadban! Ez a legfontosabb! Ha nem teszel semmit akkor nincs győzelem:)
2009. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nincs győzelem így,ezért kérdeztem meg,de azon kívűl amit mondtál,mondogassam magamba,hogy jó pasi vagyok és biztos szimpi vagyok neki?:D
2009. jún. 11. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
vegyél erőt magadon
2009. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, tudatosítsd magadban h. te belevaló gyerek vagy!A másik hogy ne azt nézd h. "hú ez egy baromi jó csaj, vajon mit reagál ha leszólítom.." hanem kezeld úgy mint egy átlag embert, és akkor nem lesz para.Visszautasít?-na és? mi van akkor? van még rajta kívül nem 1 nem 2!:)
2009. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap olvastam erről.

Egy angol nyelvű honlapon volt, mondtak egy hasonlatot.


Ha egy csajhoz akarsz odamenni, hozzá szólni, akkor tedd mindezt úgy, mintha mondjuk új autót akarnál venni és a szalonban körbekérdeznéd a kocsi tulajdonságait.

úgy kell hozzá állnod hogy te választod a csajt, és nem fordítva.

gondold el magadban hogy milyen volna az ideális lány, és tegyél fel olyan kérdéseket annak a lánynak akihez odamész, amelyek alapján kiderül megfelel e a lány az elvárásaidnak.

eközben persze jól elbeszélgettek, mert ha hasonló az érdeklődésű akkor el tudtok.

ha meg nem, akkor haladj tovább a következő lányhoz.

Sok sikert.

2009. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

ja és ne parázz, és ne akarj ilyen betanult felszedő dumákkal bevágódni, szerintem nem nagyon jön be a csajoknak

2009. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
nem kell odamenni, távolról beszélj velük
2009. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!