Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Van ennek bármi köze esetleg a terhességhez?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap este nagyon ideges volt, de borzasztóan, annyira, h egy kis hányingere is volt az idegességtől..nem spontán volt ideges, összeveszett vkivel...ma reggel meg szintén érzett egy pici hányingert...ez elvileg terhességi tünet is lehet, de 1000 más is...a legutóbbi havija normálisan megjött, legutóbb 1 hete voltunk együtt, de nem mentem el benne, de amúgy is minidg óvszert használunk és odafigyelünk, h ne legyen baja a guminak.Szóval a kérdésem: lehet ennek köze a terhességhez v csak bebeszélem magamnak?
2012. márc. 16. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sztem túlparázzátok a dolgot. Ha normálisan védekeztetek és nem történt baki, nem szakadt el az óvszer, nem csúszott le stb. akkor mindennek rendben kell lennie. Hányingere egy nőnek tényleg ezerféle okból lehet, idegességtől is.
2012. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled magadnak.
2012. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy héttel ez együttlét után még nem igazán vannak terhességgel összefüggő tünetek. A hányinger az tünet amit bőven lehet pszichés alapon is produkálni, akkor is ha valaki nagyon fél a teherbe eséstől illetve akkor is ha nagyon akarja a babát.
2012. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is pont így látom...csak gondoltam, kikérem mások véleményét...az meg ugye nem árt...köszi a válaszokat
2012. márc. 16. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
A gumi pont arra való hogy ne kelljen kihúzni...
2012. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: ebben igazad van, de ismerek olyat, akinél sokszor szakadt ki a gumi és már annyira "ráparázott" a dologra, hogy nem is meri még azzal sem.
2012. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én gumi nélkül csinálom a párommal már 10 hónapja és semmi gond nincs! figyelni kell szex közben! ennyi az egész!
2012. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálam még egyszer sem szakadt ki, de biztos lehetséges, ha annyian mondják...sok minden bánthatja a gumit...na mind1, köszi a válaszokat
2012. márc. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!