Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik egyáltalán engem már nagyon idegesít amit csinál. (? )

Figyelt kérdés
(ő 16/L én 16/F) Még tavaly nyáron kezdődött úgy éreztem beleszerettem. Úgy is viselkedett aki viszonozza ezért nyár végén elmondtam neki h szeretem. De ő nemet mondott. Ezután sikerült (nagyjából) elfelejteni. Lett is barátnőm akivel 4 hónapig voltunk együtt. Mert az előző lány akit már szinte teljesen el felejtettem újra elkezdett úgy viselkedni mint aki tényleg szeret. Pl náluk voltam és úgy nézte a filmet h rádöntötte a fejét a vállamra meg film után amikor beszélgettünk úgy feküdt a kanapén h a feje a combomon volt. Olyanokat mondott h menjek hozzá többet stb... Ezután mivel kezdtem érezni h egyre nagyobb lett a feszültség az előző barátnőm és köztem szakítottunk... Ezt a szerelmem is okozta mert úgy éreztem megint lett nála esélyem. Ez felgyorsította a szakítást. Ezek után tényleg úgy voltam vele h 1-2 hét és megint szerelmet vallok neki. De ekkor színre lépett egy másik srác akit ő ismert nem tudom mióta de úgy mondta h éreztem egyből h nem lesz a barátnőm. Össze is futottam 1-2 napon belül azzal a sráccal miközben a lánnyal biciklizett de köszönni se tudott... Mármint a srác. Azóta is azt hallom a lánytól h vele webkamozik meg ilyesmik szinte minden nap találkoznak úgy tudom. Pedig azzal a lánnyal találkozok a legtöbbet volt nem 1X h náluk aludtam (miközben a másik srác is színen volt) és mégis őt választaná? Érti valaki az ilyet? Engem már nagyon idegesít jó lenne elfelejteni örökre. De nem tudom mivel az első csókot is még annó tőle kaptam (ezek után mondott nemet). Mit csináljak próbálkozzak még vagy hagyjam a fenébe?
2012. márc. 14. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

csak akkor lesz esélyed ha a tetteid beszélnek.

erről a szerelmi vallomásról meg sürgősen szokj le.

2012. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem úgy értem a szerelmi vallomást h kiállok elé és mondom hanem kivárom az alkalmat amikor a legalkalmasabb és szép rávezetéssel elmondom nem csak egyből az arcába nyomom
2012. márc. 14. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy nem is fogod tudni elfelejteni, hogy vele alszol meg biciklizel meg stb. Lehet a csajnak nem kellesz, lehet, hogy csak tetszik neki, hogy látszik rajtad mennyire oda vagy érte, és ez jót tesz az egójának. Vagy csak egy jó barátot lát benned, aki nem több mint egy "legjobb barátnő"

Inkább beszélj vele nyíltan, hogy ez neked így nem jó, és ha tényleg nem akar semmit, még csak esélyt sem adni, akkor hanyagoljátok a találkozásokat, barátkozást. Persze csak ha ez tényleg ennyire szar neked. De ha a barátságát azért megakarnád őrizni (bár szerintem az több stresszel jár) akkor fogadd el azt ami most van

2012. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

értem én papa.

de egyszer már elsütötted a vallomást és mi lett...

szerinted ha másodszor csinálod ugyanazt,változni fog valami is?

az őrület definíciója-ugyanazok a cselekedetek sorozatos ismétlése,mégis mindig más eredményre számítani.

próbáld megcsókolni.

az bőven elég lesz.

2012. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az h náluk aludtam még az előtt volt h tudomást szereztem volna a másik srácról igen az h megtartanám barátnak az nem menne mert valszeg megint elkezdené és csak sodorna de az a baj h nem tudom teljesen elfelejteni barátilag sem mert vannak olyan foglalkozások ahol egy csoportban vagyunk és ott azért akaraton kívül is barátkozunk és úgy nem megy... nem építhetem át az életemet körülötte... de mondjuk vannak olyan programok amit nem tudnék kihagyni pl vizipipázások, mozik stb... tudom h így tényleg nem fogom elfelejteni de ha ezekről a programokról lemondanék akkor nem lenne tartalma az életemnek... a lógások teszik színessé és enélkül a lány nélkül nem valósulhatnak meg ez már egy jól összeszokott társaság és nem lehet felbontani... még szerencse h nem egy suliba járunk mert megbolondulnék egyébként :D
2012. márc. 14. 23:45
 6/9 A kérdező kommentje:
a csók az már megvolt nem sokat változtatott a végkimenetelen sajnos... most egyenlőre várok... hátha de ha nem akkor meg leszarom csak szar érzés marad utána meg közben is
2012. márc. 14. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor csók és ujjazd meg.
2012. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 évesen én is ribanckodtam, és hülyítettem a fiúkat.

Kinőttem.

32N

2012. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen kár:).
2012. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!