Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha én egy ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha én egy ilyen lány vagyok? 15/L

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem járok bulizni, se "városba", meg ilyesmik. Valahogy hülyeségnek tartom, hogy ezzel üssem el az időmet (ami amúgy így sem a legtöbb). Fontos számomra, hogy jól teljesítsek a suliban. Szerintem komolyabb vagyok az osztálytársaimnál (stb.), de amúgy jó kedvű vagyok általában és sokszor nevetek, mosolygok, de valahogy az ő viselkedésük néha visszataszít amikor hülyeségeken röhögnek meg ilyenek. Számomra az nem vicces.. Nem járok össze menő társaságokkal szóval magamat sem tartom annak. Eddig egy barátom sem volt, bár a barátnőim mindig mondják hogy milyen szép vagy, meg okos (és TUDOM hogy így is gondolják mert teljes mértékben igaz barátok és ha nem lenne igaz akkor nem mondanák, és most nem a nagyképűség szól belőlem) ésígytovább. de akkor eddig miért nem próbálkozott egy srác sem? Persze próbálkoztak (25 évesek, meg nyomorékok, és a nyomorék szót úgy értem hogy tényleg azok de már csak poénból is közelednek)
2012. márc. 14. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem érdeklődnek mert nem tudnak hol ismerkedni veled. Manapság a bulihelyeken megy a lányok és fiúk közötti ismerkedés, ne várd senkitől hogy a suliba oda menjen hozzád beszélgetni mert szimpi vagy neki és randit akar!
2012. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Az a ciki, hogy a 25 éveseket negatív jelzővel illeted, pedig egy férfi kellene neked, nem pedig egy pisis aki csak a p1nát látja benned! Amúgy rendbe' vagy!
2012. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Jó látni, hogy vannak ilyen lányok még. Én is ki nem állhatom amikor arról szól a hétvége hogy buli és úgy berug hogy azt se tudja hogy fiúe vagy lány...Emelett úgy füstöl mint a gyárkémény...

Egyáltalán nem cigi. Sőt. Én is ilyen lányt keresek. Lehet hogy eddig azért nem találtam mert kevés az ilyen.

17/F

2012. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ortin válasza:
egyáltalán nem baj én is csak ritkán megyek valahova pl koncertre de hogy azt lássam hogy mindenki részegre issza magagát hát azt inkább nem
2012. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!