Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan megbántó dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan megbántó dolgokat érzek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom szerint NEM szerintem pedig bántó dolgokat mond és tesz!

Van hogy flegma, van hogy idegen nőt előre enged az ajtónál, engem pedig majdnem szinte kizár.

Ha én nem mondtam régen hogy "szeretlek" kiakadt de ha ő nem mondja, és szólok akkor hisztizek!!

Féltékeny is vagyok picit mert kihozza belőlem szándékosan, többször kaptam hazugságon :/ és emiatt!

Van mikor hívom nem veszi fel de ha a haverja hívja egyből fel tudja venni, számomra érdekes.

Hisztisnek nem mondhatnám magam, de szólok ha van okom!


2012. márc. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy pasi, aki tudja, hogy kell megtartani a nőt. Gondolkozz normálisan, ne nőként, és ne a bunkóságra bukj. Hajrá csajok, szájkaratézzatok le és pontozzatok le!
2012. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, most tedd fel a kérdést. Boldog vagy ebben a kapcsolatban? Ha téged ezek a dolgok ennyire zavarnak, akkor szerintem szakíts. Pláne akkor, hogy gyakorlatilag beszélni sem tudsz vele ezekről. Más kérdés, hogy nekem még nem volt kapcsolatom, tehát erről gőzöm nincs, de nagyon sok filmet és sorozatot nézek, tehát értek hozzá:D.
2012. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes felfogású pasid van! Ha így akar egy nőt megtartani az rég rossz.Szerintem beszélj vele erről,ha nem változik,akkor viszlát!
2012. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senki Alfonz ***** válasza:

Nekem nagyon ugy tünik az alapjón amit leirtál hogy bolhából csinálsz elefántot.

Ezek apróságok, amiket egy normális kapcsolatban egyik fél se hánytorgat fel, de még csak nem is veszi észre az ilyeneket senki.

Elég érdekes tanácsokat kaptál eddig, de mielött szakitasz a barátoddal, mert pl. elfelejti lehajtani a wc-ülökét azért nem ártana ha megpróbálnád végiggondolni magadban a "sérelmeidet".

2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!