Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hogy a legjobb az orálsex?

Figyelt kérdés
Az sokat segítene, ha elmondanátok a véleményeteket... Pl. hogy hogy zajlik le , vagy mit szerettek a legjobban stb...
2012. márc. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bréé végét körkörösen izgatod a nyelveddel :)
2012. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

bő nyállal kéz nélkül hatalmas lendülettel és vákummal a fejben, h úgy szívjon h a szemeim is behorpadnak. xD

szeretem ha nyalja a zacsit is közben, ha tövig bekapja, ha közben néha kacéran felnéz és rám mosolyog (már ahogy teli szájjal lehet), ha szopás közben néha masszírozza is a golyóimat, és még egyszer bő nyállal! fog nélkül! .

2012. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lány csinálja.
2012. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha fiú csinálja.


SP voltam, sziasztok!

2012. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek máshogy, majd úgyis mondja mit szeret és mit nem

van aki csak a farkát szereti, más megőrül attól ha megnyalod a zacskóját, bekapod a golyóit

2012. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nos igen,tény hogy mindenki másképp szereti,viszont a mélytorok az örök nagy kedvenc szerintem minden fiúnál:)
2012. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valóban Mindenkinek másképpen de általánosságban fog nélkül az TUTI így jó és nyálasan szívni erősen lassan nyugodtan szo@ni szépen és makkon csak akkor játszani ha a Lány hamar elakarja sütni!!!!a mély torok méret függő ha nem túl nagy akkor nyugodtan Tövig beveheti!nézzen fel fejét fogni ütemesen mintha szájba dugná állva Nekem jó!így szoktam heti xx ha módomban áll.
2012. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!