Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 eves lanyok nektek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 eves lanyok nektek ezek a fontos szempontok a fiu kulsejevel kapcsolatban? En igy "OK" vagyok? :D

Figyelt kérdés

-nem vagyok adonisz de semmi gond a kinezetemmel

-180 magas vok 60kilo tehat vekony vok

-apolt vok(2-3naponta hajmosas, tiszta kormok, egeszseges bor, 2naponta borotvalkozok)

-hajamat normalisan hordom(nem vasalt b.zis valami)

-normalisan oltozkodok, jol kinezo es nagyjabol markas cuccok

nagyjabol ennyi...eddig megsem tetszettem meg egy lanynak sem :(....am a belsom is ok csak kicsit felenk vok de mar dolgozok rajta :) 16F



2012. márc. 13. 19:45
1 2
 11/16 ilovecortez.*-* válasza:

kép nélkül hogy mondjuk meg?

oké hogy adsz magadra, ha mégis olyan az arcod, ami nem szép... például...

2012. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát így sajnos nem tudok véleményt mondani, hogy nem látlak... :/
2012. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

félénkség miatt van, az a tulajdonság férfiatlanság netovábbja!

Nálam is jelen van egy adott mennyiségben szal iktassd ki, agykontroll pszichológia segít!

F18

2012. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
vagy a pia
2012. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

háát így aztán tényleg nem lehet megmondani... de leírás alapján jó, átlagos.. de n tudok/lehet így véleményt írni

... mindenki tetszik vkinek hidd el ! csk épp n tudsz róla ;) és ez biztos!

am. meg ha én szembemegyek egy sráccal és megtetszik.. azt n tudom h miért csk megtetszik... tehát mindenkinek más kinézetű srácok jönnek be és ez spontán jön.. nem lehet ideált mondani h most nkem a 180 cm-s barna hajú stb. ahhoz látni kell őket (<----ez hülyén jött ki de rem. érted :)) )...

szóval..


16/L

2012. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért nem jönnek össze veled, mert túl sok időt töltesz a tükör előtt.
2012. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!