Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el hogy tudom?

Figyelt kérdés
anya egyedül nevel engem és a húgomat. nem volt házas. és most megtudtam,hogy kavar valakivel. egy házas emberrel. mindig is vágytam vkire akit anya szerethet. de ez 42 évesen milyen már. én örülök,csak kár hogy nős. anya nem tudja,hogy tudom. lehet,hogy nem is kéne megtudnia. csak azt akarom,hogy ő boldog legyen. de ha elmondom neki,talán tönkreteszek mindent.
2012. márc. 13. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
várd meg míg ő mondja le, idősebben azért már máshogy meg a szerelem dolog...:)
2012. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mond el hagyd ,hogy legalább kicsit boldog legyen.
2012. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem se mond el
2012. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szólhatsz bele a szüleid, szülőd életébe!

Joga van neki is ehhez, és ha nem akarja elmondani nem mondja el, te nem mond el neki!

2012. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az a helyzet amikor mindenki csak a megcsaló fél és a szerető helyzetét nézi. De ott van egy harmadik fél is, aki lehet hazugságban él. Nos, ha én a helyedben lennék, nem az anyámnak, hanem a 3.nak szólnék. :)
2012. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!