Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam fiú aki tetszik, de nem tudom, hogy hogy kerülhetnék a közelébe. Annyit tudok róla, hogy kolis és hogy a másik osztályba jár. Néha ott van egy osztálytársammal de úgy nem akarok odamenni mert elég furin jönne le, hogy ott vagyok a fiúk között.
2012. márc. 13. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mért ne mehetnél oda hozzájuk? Manapság már nem ciki ha a lány kezdeményez. Így hamarabb kiderülne hogy érdekled-e a fiút.

De ha bátortalan vagy akkor flörtölj vele távolról. Nézz rá többször, próbáld elcsípni a tekintetét. Ha bejösz neki majd lépni fog.

Sok sikert.

2012. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Igazából nem furcsa az, hogy ott vannak 3an. Abból 1 osztálytársam de az is olyan, hogy a hello sziának kifullad a beszélgetésünk. A másik fiúval kb. 2x ha beszéltem 5 percet. Őt meg nem is ismerem. Nem jönne ez így le hülyén az ő szemszögéből vagy esetleg a másik két srácéból?

Köszönöm a válaszod.

2012. márc. 14. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor barátkozz össze,az osztálytársaddal és majd ő bemutat egymásnak titket :)

de szerintem is jó a szemezés,mert akkor odamegy,ha nem gyáva

20F

2012. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamikor mikor egyedül van pl.(szekrényeknél , ebédlőben vagy csak mikor a folyosón megy csak kerülj a közelébe és kedvesen kezd el vele beszélgetni csak úgy spontán lazán ! Aztán már szépen jöhet a többi ahogy rájön hogy jófej vagy ! ;-)
2012. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az "ott" az hol van? büfé előtt? könyvtárban? attól is függ
2012. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
büfé előtt a padnál ülnek néha a szekrényeknél láttom
2012. márc. 16. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nemtom, például beállsz elé mögé a sorba, és ha hátrafordul rámosolyogsz, vagy "véletlenül" fejbedobod radírral, esetleg kölcsönkéred a számológépét az osztálytársadnak, és pont akkor adod vissza. Könyvtárban könnyebb ugye, mert megkérdezed, hogy bocs, nem láttál 3os törikönyvet? Vagy a gépeknél: -hé mi ez a játék? -Quake III -Egyszer énis kipróbálnám...

Mondjuk nagyban függ attól, hogy tetszel-e neki

2012. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

""véletlenül" fejbedobod radírral" ezen olyan jót nevettem :D

köszönöm a válaszokat

2012. márc. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!