Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kb legjobb barátok voltunk, aztán szerelmes lettem belé, neki is bejöttem-kavartunk- de maradtunk barátok. Most hogy giminek vége lett, már alig beszéltünk, és kb három hónapja már nem is beszélünk semmit sem. Neki már van barátja. Nagyon hiányzik még mindig, de lehet jobb, ha nem beszélünk többet?
2012. márc. 12. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön alkoholos filccel.
2012. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kímélj már meg ezektől plz
2012. márc. 12. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön ceruzával.
2012. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön krétával.
2012. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mekkora mókamesterek vagytok, köszi szépen a segítséget!
2012. márc. 12. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
de hogy az égbe lehetsz ilyen b*lfasz?.....neki már van partnere akkor meg miről van itt szó?
2012. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van már barátja hagyd békén.
2012. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy összejöjjek vele, csak hogy szerintetek lehet e szimpla barátság továbbra is, vagy jobb ha nem is dumálunk. Értelmezd lécci a szöveget, mielőtt kiosztasz vkit!
2012. márc. 12. 22:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még mindig szereted, ne erőltesd, mondom ezt úgy, hogy két és fél éve vagyok egy fiú-lány-legjobb barátság/szerelem-szituációban, vagyis most már vége... de én azt mondom, legyél erős és ne fájdítsd a szívedet még jobban. Hosszú távon ez a legjobb megoldás szerintem.


18/L

2012. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 I am God ***** válasza:
Szerintem meg írj rá nyugodtan, mi baj lehet? A legdurvább ami történhet az az, hogy otthagyja a srácot érted. Nem fog senki 1 perces néma csendet tartani, több is veszett már Mohácsnál... 22/F
2012. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!