Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak, vagy keressem ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak, vagy keressem ezek után?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ismerőse megtetszett nekem, majd együtt buliztunk ésn sajnos mástól megtudta véletlenül, hogy helyesnek tartom. Azt mondta, hogy sajnálja, hogy nem mertem lépni és hogy nem voltam elég bátor. Valószínűleg többet nem látom élőben, ha csak nem veszem fel vele a kapcsolatot. Sehol nem tudok vele összefutni, egyedül a facebook az, ami segítséget nyújthat, mert bejelölt ismerősnek, ezért itt tudom csak elérni. Ha azt mondta, hogy lépnem kellett volna, ha tetszik, akkor már végleg elástam magam nála? Nem úgy jött ki a helyzet, valóban nem tudtam odamenni hozzá és amúgy sem szokásom, még ha tetszik is egy srác. Nem tudom, mit tehetnék, nem szeretnék előtte leégni, de jó lenne, ha meg tudna ismerni. Ti írnátok neki levelet ezek után, vagy abszolút hagyjam? Azt mondta, szép lány vagyok, de nem vagyok valami bátor.
2011. dec. 1. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted?? ajj istenem segíts rajtunk ˇ^ˇ
2011. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tettem fel kérdést, ha hülyeségnek találod, nem kell válaszolnod, főleg nem értelmetlenséget.
2011. dec. 1. 19:48
 3/4 anonim válasza:
szerintem ha írsz neki akkor nem fogsz beégni! :)
2011. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem vagy bátor, a pasi meg nyegle, engem érdekel a kérdés :)Írj!
2011. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!