Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy hetero és egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy hetero és egy meleg srác között igazi barátság, vagy egy meleg mindig csak "azt" akarja?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek meleg haverja, akivel tök jól kijön?
2012. márc. 12. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Ja, én sp-vel.

fluor tomi voltam

2012. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak van egy biszex haverja. Jól kijönnek sőt én is jóban vagyok vele
2012. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
kolbász's friend
2012. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Jó kérdés. Nekem van egy heteró barátom, akivel már hosszú évek óta jól kijövök. Ugyanakkor nem tagadom, egy időben akartam "azt" is. Ami azt illeti, most sem rúgnám ki az ágyamból :) De ettől függetlenül mindig igyekeztem úriemberként viselkedni vele, még akkor is, amikor matt részegek voltunk mindketten :)
2012. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Én meleg srác vok de rengeteg heteró srác haverom van 2 a legjobb haverom és egyszer sem akartam sosem semmit. Sőt egyszer részegen az egyik próbálkozott be hogy milyen lehet de én mondtam hogy hagyjuk majd józanul dönts. Akkor persze már nem érezte ezt fontosnak kipróbálni :D De egyikkel sem akarok semmit csinálni nehogy a barátságunk rovására menjen. egyikkel óvoda óta másikkal általános óta jóban vagyok.
2012. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 I am God ***** válasza:
93%
Nekem a fnököm meleg, és elkell mondanom, a szexuális beállítottságát kivéve, sokkal patentabb ember mint a férfiak 99% a. Jófej, elröhögcsélünk.
2012. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van egy pár heteró barátom igaz ők nem tudják rólam hogy meleg vok de elfogadnának ha megtudnák de igazán nem feküdnék le egyikkel sem mivel egyik sem jön be nekem
2012. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy barátom van, aki úgy tetszik, de nem másznék rá soha.
2012. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
tök jó h senki se mászna rá a hetero barátjára...akk csak én vagyok iylen?balf*sz? mert én rámáztam..nem erpszakosan de bepróbálkoztam...:S
2012. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés ugyanaz, hogy létezik-e egy hetero férfi és nő között igazi barátság.
2012. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!