Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban hátrányt jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Valóban hátrányt jelenthet az, ha metal-rokk zenéket halgatok?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdést, amiben az egyik válaszolló olyan kijelentést tett közzé aminek a tartalma a következő. Minden rokker metálos balf+sz, nőj már fel te idióta és illeszkedj be a társadalomba. Nem nagyon értem a kedves válaszolót, miért legyek olyan mint a többi ember. Ha én igy érzem jól magam a bőrömben, miért változtatnék ezen? És miért jelentene ez hátrányt? Boztosan vannak mások is ilyen izléssel.

2012. márc. 12. 21:13
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Mivel még a rock szót sem tudod normálisan leírni, így igen...
2012. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rockot hallgatsz vagy rockr is vagy? ha az lesz*arod mit pofázik más a stílusodról!!!
2012. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány, csak tanuld meg leírni :)
2012. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És aki rappet, discót v punk zenét halgat az mikőppen illeszkedik be a társadalomba? Mindenkinek meg van a maga stílusa amit másnak nincs joga elitélni és sztem ennek semmi köze a társadalmi beilleszkedéshez. Én is rocker vagyok és mégsem lázadozok úton útfélen. Van munkám, kapcsolatom (az zenei ízlés ezt sem befojásolja. Sőt volt rapper pasim is)
2012. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem igy irják, csak dalszövegekben meg dalcimekben láttam már igy leirva, de neked köszönhetően már biztos vagyok benne hogy igy nem irják köszönöm. :D Amúgy én inkább core zenéket halgatok, engem inkább az zavar hogy saját magát ráerőlteti másra.
2012. márc. 12. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Én metalt és rockot hallgatok a feleségem disco párti és ??? 14 éve együtt vagyunk :) nem ezen múlik. no para
2012. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

99,99% hogy nem hátrány de mindig ott van az a

0,01% akinek ez a világvége

2012. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan nézz körbe a világban.

Ebbe a társadalomba egyik épeszű ember se akarhat beilleszkedni.

2012. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen csomó rocker arc van... Én is elég extrémen öltözködöm néha, például még ZH-ra is mentem be szakadt kopott farmerbe, mégis átmentem a tárgyból. Sőt, a tanár ott nem fiatal, mégis bír engem is, és egy másik rocker haveromat is... Az intelligens emberek körébe hidd el, hogy ez nem hátrány :)
2012. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen írod itt, h inteligens!!! Na azért abból egyre kevesebb van :))

És én úgy tudom, h minden 1etemista rocker,metálos,hippi :D

(de ezt csak jó értelemben)


És, h a kérdésre is válaszoljak szerintem sajnos hátrány...én is metálos vagyok úgymond, ezzel addig nincs is bajuk még nem látják rajtad vagy míg meg nem ismernek (hosszú haj, szakáll, fekete cuccok, láncok stb..)

És ugye még mindig nagyon sokan 1.re elítélnek és persze csak a külsőd alapján ítélnek!!

Ezért én is levágattam a hajam is mert rendes meló kéne ami talán most már összejön....de amúgy minden maradt a régi főleg belül :)

2012. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!