Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzhatom rendre?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok egy 14 éves lányt szeretek.Adtam neki Szülinapjára mi ma van és Nőnapra is.Volt nekem egy bunkó korszakom.Öt szeretem akkori is és nem szeret engem Mindig kösszönök neki.És a haverom is lehet ellenségem szerintem mert ő is öt szereti sok mindent megtennék érte.Talán az rontota el hogy facebookon mindig csak neki írogatam és letiltott+A riválisaimmal is mindig kícsesztem egyszer a csaj melé akart ülni.Erre azt válaszoltam a nálam erösseb kölyöknek:azt b*sztad.Nagyon sok mindenkivel kícseszttem de ö életem szerelme eddig.Mit tanácsoltok?Megjavultam!.Elnézést a helyesirási hibákért.
2012. márc. 12. 14:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ma is ugy volt hogy a yoghurtos milkát szereti és nem volt sajna az iskola közeli suliba ahhova a haverommal kiszöktünk és ugy adtam oda neki:Boldog Szülinapot!Yoghurtos Milka sajnos nem volt.:(
2012. márc. 12. 14:48
 2/12 anonim ***** válasza:
hát igazából személyesen kéne vele beszélned! aranyos tőled hogy meg ajándékoztad! kezd amúgy apró gesztusokkal! pl: kinyitod neki az ajtót ha látod épp ki akar menni vagy ilyenek! szép lassan észre veszi hogy megváltoztál!
2012. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most is csínálok ilyet.
2012. márc. 12. 14:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és van még valami a csaj roma.de normális fajta és a haverom rasszista sajnos de ö neki is tetszik és azt mondja hogy ö nem is az hanem csak túl sokat napozott és télen is marad barna.
2012. márc. 12. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajj, de cuki vagy!


Hát a bunkó korszakodnak nagyon jó lenne teljesen eltűnnie. Ne csak a lánnyal legyél kedves, hanem a környezeted is gondoljon rád úgy, mint egy rendes srácra. Persze nem kell mindenkinek ajándékot venned, de a káromkodás és egyéb dolgokat jobb lesz elfelejteni.

Ezek az apró figyelmességek a lány felé nagyon kedvesek, folytasd nyugodtan olyanokkal,, hogy segítesz vinni a táskáját, ha sok a cucca meg ilyenek.

2012. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kösszi.Alig vártam a második komentet olyan nehezzen jött.Bárki ki normális válaszokat ad mint az elsö 2 felpontozom.
2012. márc. 12. 15:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy melyik házba lakik.Szerinted rózsával és a szüleinek is veszek virágot bon-bont akkor szerintetek mi lesz?Ja és van még valami ami furcsa.Ö sportos és kiváloan csínálja én meg lusta.
2012. márc. 12. 15:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Már van pasija.Kezdek vissza sülyedni ezért .Most a pasija letámadását tervezem a haverokkal.
2012. márc. 14. 09:23
 9/12 anonim válasza:
Jéézus. komolyan le akarod támadni a csávóját?:OO te megvesztél. tapasztalatból mondom, hogy egy lánynak ijesztő, ha egy fiú ennyire megszállott. szerintem vegyél vissza egy kicsit:)
2012. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó de benne vagyok a sulinak a legjobb bandájában nem bűnszervezett de a fönök én vagyok.
2012. márc. 16. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!