Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez befolyásolna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez befolyásolna a döntésben? (15-19)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de én kijelentettem, hogy nem állnék össze olyan fiúval, aki szakmunkásba jár.

Szóval csak gimik meg a szakközepek jöhetnek szóba.

Nagyon hülye vagyok? :D


2012. márc. 12. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem jelentenék ki ilyet,mert kivétel,rendes srác mindig van,de alapvetően én is azt tapasztalom,hogy eszetlen,lébecolós,tanulatlan,műveletlen emberek járnak ilyen helyre.Akiket máshová nem vettek fel.Lógnak,nem tanulnak,nincs céljuk,buták,sötétek,nem is akarnak másmilyenek lenni.Csak legyen drága mobil,amiből aztán hangosan szólhat a rap az utcán,menő cipő meg zselézett haj.Ennyit tudnak.Életükben nem olvastak még el egy regényt,nem láttak egy művészfilmet,nem tudnak helyesen beszélni,írni...namármost jóisten bocsássa meg nekem,de ilyesmire nincs igényem.

Hozzá kell tenni,a gimi sem biztosíték arra,hogy rendes,kedves,művelt,jólnevelt srácot találj ott.

Nagy általánosságban:

Az általános sulis osztályom srácai,szinte kizárólag tuskók,neveletlen,tanulatlan szerencsétlenségek voltak.Meg is lett az eredménye,mind ment a szakmunkás gyűjtőjébe.Gimiben már azért jobb lett a helyzet.Okosak voltak és udvariasak.Egyetemen aztán végképp elámultam.Egy pasas lehet egyszerre okos,udvarias,illedelmes és ugyanakkor laza és humoros?Hogy?:) Eddig miért nem találkoztam akkor ilyennel?:)

Szóval a lényeg,hogy mindig van kivétel.Szakmunkásképzőbe is járhat értelmes és doktori programban is részt vehet egy lerohadt tuskó paraszt.Nem ez alapján kell dönteni:)

2012. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én gimnáziumba járok, a barátom pedig szakmunkásba..és nem hülye!!

Neki mindjárt lesz szakmája,én pedig verhetem a seggem a földhöz az érettségivel. Akkor most én is hülye vagyok mert szeretjük egymást és nem mondtam neki azt, hogy hééééj... szakmunkásba jársz... veled soha?!


Micsoda logika.

2012. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy hülye :D én is értelmes csajt keresek, minimum szakközép, de abból sem mind. :)

19/f

2012. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!