Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez befolyásolna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez befolyásolna a döntésben? (15-19)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de én kijelentettem, hogy nem állnék össze olyan fiúval, aki szakmunkásba jár.

Szóval csak gimik meg a szakközepek jöhetnek szóba.

Nagyon hülye vagyok? :D


2012. márc. 12. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
igen. pénzéhes r*banc
2012. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nagyn -.-"
2012. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég buta vagy, a korkülönbség érdekelhetne inkább...
2012. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen hülye vagy
2012. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Aztán mikor 25 évesen meglátod, hogy a villanyszerelő, meg a géplakatos jobban keres, mint a szabadbölcsész és a kommédiás, akkor majd meggondolod magad...?
2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a különbség a szakmunkás és a szakközép között?
2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye vagy!
2012. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A szakmunkásba legalább adnak egy szakmát.

Te nemcsak hülye vagy,hanem egy elkényeztetett pics@!!!!

2012. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igazából ettől függetlenül lehet valaki nagyon okos hogy szakmunkásba jár! az itt nem lényeg! pl: ismerek egy fiút aki általánosban szín ötös volt csak asztalos akart lenni ezért szakmunkásba ment és nagyon intelligens és kedves! nem ezen múlik hülye nem vagy de ezt gondold át!
2012. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a kérdéskör már felvetődött felnőttek között is.

Ott is leírtam, nem az számít, hogy ki mit tanult, vagy ki mennyit keres.

Amitől függ az az inteligencia.

Hogy segítsek a nézeteid meváltoztatásában, írok egy pár elgondolkodtató példát.

Sok fiatalnak nincs lehetősége tovább tanulni, akár pénz, betegség, családi problémák miatt.

Egy részüket érdekli a tudás, autodidakta modon tanulnak, majd ha lesz lehetőségük, később továbbtanulnak.

Azért mert valaki szakmunkás, nem biztos, hogy nincs inteligenciája.

Magam is ilyen voltam, szobafestő-mázoló szakmunkás sulit végeztem 18 évesen, 35 évesen pedig fősulival a hátam mögött szoftveres szervizes vagyok.

Volt olyan osztálytársam, aki az általános iskolát és a szakmunkás sulit is végigbukdácsolták, ma pedig egyetemet végzett testnevelés tanár...

2012. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!