Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tegnap ugye nőnap volt. A szerelmemnek adtam volna egy csokor rózsát, de amint kimondtam a nevét, már el is ment. Előtte is már próbálkoztam nála és akkor is pofára estem. Akkor próbáltam volna moziba és kajálni hívni. És kiderült, hogy egy közösségi portálról (facebook) is letiltott. Most már teljesen úgy érzem, mintha megint depressziós kezdenék lenni.
2012. márc. 9. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ:Nem jössz be a csajnak! Tovább kell menni, próbálkozni, amíg nem találod meg az igazit.
2012. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsit fejtsd ki bővebben.

Ha jól értem szerelmes vagy egy lányba, akivel nem jártok.

És letiltott facebookon.


Hát, úgy tűnik, hogy nem viszonozza az érzéseidet. Sajnálom, de szerintem itt lenne az ideje továbblépni.

2012. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de kb. 10 évente szoktam szerelmes lenni, annyi időm meg már nincsen :(
2012. márc. 9. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert ilyen nyálgép vagy.
2012. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!