Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a szerelemben? Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel találkozgattunk, jól kijöttünk egymással aztán csak egyik napról a másikra nem érdeklődött irántam. Már majdnem ott tartottunk, hogy összejövünk de mégsem. Aztán eltelt pár hét és megismertem egy másik fiút, akivel most ugyan az a helyzet, mint az előzővel. Közölte velem ma, hogy nagyon szeretne velem lenni, de valamiért nem tud megbízni bennem...

Mi lehet velem a baj? Minden fiú meghátrál pár hét után :(


2012. márc. 4. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez annyi mindentől lehet...Például én miután szakítottunk a barátommal, annyira letörtem, egyből belevetettem magam a randizásba...2hónap alatt három pasival találkoztam, és mindegyik megérezte rajtam hogy keseredett és szeretethiányos vagyok...:D Pedig magabiztosnak és vidámnak mutattam magam:D Hidd el nagyon sokan vagyunk úgy mint te, de nem kell erőltetni aztán majd jön magától:)

23L

2012. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez tényleg túl sok minden lehet...ami miatt így reagálnék az pl az h a lány 1xűen nem szimpatikus...de mondjuk a te esetebe ez annyira nem játszik abból ítélve amit mondott...amire még tippelnék h nehezen nyílsz meg, kevésbé mutatsz érzelmeket és ez összezavarja őket...ami még lehet hha olyanokkal kezdesz amilyen én voltam h 1xűen ők nem elég bátrak h lépjenek, és menekülnek :) de ez csak pár tipp, ha írsz részleteket talán többet segíthetek 19/f
2012. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves, normális, vidám, mosolygós lány vagyok. Eljárok szórakozni, viszont mindezt kulturáltan teszem! Nem iszom alkoholt, illetve nem dohányzom. Ezt minden srác tiszteli bennem, viszont nem tudok olyat találni, aki szeretne is engem :( Őszintén örülnék egy komoly kapcsolatnak...
2012. ápr. 25. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát...ha ez igaz nem hiszem h veled van a hiba :) mondjuk ha gyanúsan szép vagy hozzájuk képest akkor érteném ezt h nem tudnak bízni...v csak túlzottan jófiúkkal kezdesz (akik többnyire félénkebbek) akkor ők is sokszor ilyenek (tudom, én is ilyen vagyok :S) De csak próbálkozz, valószínűleg csak peched volt és a következő összejön :) sok sikert :) /előző voltam...
2012. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!