Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most emiatt én tényleg húztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt én tényleg húztam az agyát? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tetszem, és ezt el is mondta nekem, de ő nekem nem tetszik. Egy párszor hívott engem sétálni meg randira is, én meg mindig kerestem valami kifogást, hogy most éppen miért nem. A végén meg letolt, hogy miért nem mondtam meg egyből kerek perec, hogy legfeljebb barátság és ne is számítson többre, miért húztam az agyát. Szerintetek?

19L


2012. márc. 9. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a srácnak.
2012. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a csávónak ,miért nem lehetett megmondani neki az elején?
2012. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás hogy húztad az agyát hiszen nem mentél el vele sehova, de tényleg megmondhattad volna h nem lehet semmi
2012. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem agy húzás, de korrektebb lett volna ha a 2. alkalommal megmondtad volna neki.
2012. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás azt állítani,hogy húztad az agyát hiszen nem mentél el vele sehová sem, de abban igaza volt,hogy már az elején közölnöd kellett volna vele a tényeket.
2012. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, miért nem mondtad meg egyből?
2012. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de igaza van a srácnak.

Fordított esetben szerintem te is azt értékelnéd, hogy megmondják, ne számíts többre és nem éled magad bele semmibe.

2012. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben az a vicces, hogy én ezt egyszer így megmondtam egy csajnak, mert szivesen találkozgatott volna velem, erre teljesen besértődött, meg h én miért gondoltam, hogy ő akar valamit :D:D lol?
2012. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha valaki sohasem megy bele a közös programba, az miért nem elég jelzés értékű? Bele kell taposni a képébe, hogy NEM AKAROK TŐLE SEMMIT!?!?!?
2012. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!