Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van valami bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van valami bevált módszeretek arra, hogyha leborotváljátok ott akkor később ne pattogzon ki? Várom a tippeket!

Figyelt kérdés
Szóval van valami bevált módszer amivel ezt ki tudjátok küszöbölni??Nagyon fontos lenne a segítség és a sok tipp! Előre is köszi,minden választ
2009. jún. 9. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én borotválok...

nemtom te hogy szoktad, de nekem akkor lesz pöttyös ha ellentátesen huzogatom a borotvát... én ugy szoktam h egyszerre csak az eggyik oldalt és végig hátrafelé. elindulok fenntröl és szépen haladok hátra.

am meg a borotva márkájától és a pengék számától is nagyon függ. pl az 1-2 pengés jo nagy kalap sz@r... a 3 pengés a jó, plusz érdemes gyakran cserélgetni,és ha megteheted minden területre másikat használj.

nekem ez vált be:D

a gyantázás epilálás csipesszel kiszedésbe kb belehalnékXD rosszul türöm a fájdalmat:S

2009. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én is borotválom és én elötte be szoktam kenni nagyon vékonyan szörtelenítő krémmel persze elméletileg az csak a bikini vonalra lenne szabad kenni de nekem semmi irritáció nem lépett fel úgy hogy én így csinálom az fel lazítja a szőröket utána meg borotvával leszedem 1-3napig elég sima marad de én is nagyon gondolkodom a gyantán max 10perc szenvedés és 1hét totál sima punci sztem meg éri
2009. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
de persze fontos hogy a borotva is jobb legyen 3-4 pengés
2009. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régebben én is csipesszel estem neki és egyáltalán nem fáj,viszont a gyanta az borzasztó!!!

Én úgy szoktam,hogy nem minden nap borotválom,hanem évszaktól függően :D Persze az közrejátszik,hogy van e partnerem vagy nincs.

Röviden kb 1-2 hetente szoktam zselés borotvával borotválni és akkor nekem nem szokott még viszketni se mikor nő.Viszont nekem nem jött be semmilyen krém,mindig piros lettem tőle bármivel és bárhol kentem be,kivéve ha vártam kb 1 napot(nekem elég érzékeny a bőröm).Nekem ez a bevált módszerem :D

Remélem tudtam segíteni!

2010. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!