Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van valami bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van valami bevált módszeretek arra, hogyha leborotváljátok ott akkor később ne pattogzon ki? Várom a tippeket!

Figyelt kérdés
Szóval van valami bevált módszer amivel ezt ki tudjátok küszöbölni??Nagyon fontos lenne a segítség és a sok tipp! Előre is köszi,minden választ
2009. jún. 9. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én akármit csinálok kipattog , ...xal ha van időm én inkább szálanként kihúzogatom szemöldök csipesszel és akkor vagy egy 1,5 hétig nem nő vissza (legalábbis nekem )

Tvzés közbe szoktam és akkor nem olyan uncsi , nameg sokáig tart .

(De az ajkakon borotválom mindig)

2009. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
jesszus!Szálanként kihúzogatni szemöldökcsipesszel:S-Az baromira fájhat....Le lehet gyantázni is!!!-sokkal humánusabb megoldás.
2009. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

uu neked aztan van turelmed es turokepesseged!

a hintopor es a neogranormon/bepanthen eleg jok szerintem.

2009. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

próbálj ki többféle borotvát!! lehet csak idő kell, h megszokja a bőröd ott. viszont én sokszor ugy csinálom, h növekedéssel megeggyező irányba húzom a borotvát, ugy lehet kicsit borostásabb marad, de úgy egyáltalán nem pattogott ki még az elején se, mint amikor ellenkező irányba húzom.


a szemöldökcsipeszes megoldás tényleg nem fájdalmatlan, de ha van rá időd, energiád, nem rossz:D már én is elkezdem egyszer, de nekem nem volt elég türelmem:D

a gyantától parázok, úgy mint az epillátortól, szóval marad a borotva.


a hintőpór és valami jófajta popsikrém is beválhat:D


sok szerencsét

2009. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Körömvirágkrém. Nagyon jó!!

Én az epilálás vagy gyantázás után is ezzel kenem be a lábam és másnapra már nyoma sincs a piros pöttyöknek. Kipróbáltam a bikinivonalnál is borotválás és gyantázás után egyaránt bevált. Közvetlen utána bekenegeted, jól beledörzsölöd és max még másnap este, reggel átkened és semmi gond, szép és nem pöttyös.


A gyantázás egyébként kibírható, kicsit fáj, főleg először, de szerintem megéri és nincs vele gond 2 hétig. Ha két hetente megcsináltatod, akkor meg szinte nincs mit kihúzzon, nem egyszerre nőnek a szőrszálak és azt a párat meg se érzed. :) Borotválni meg sűrűn kellene, hogy olyan simi legyen mint gyantázás után. :)

2009. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szemöldök csipeszes vagyok ... :D

nem , nekem csak egy kicsit fáj és mondom tv-zés közben szoktam szal nem annyira unalmas :D

2009. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

en mindig a novessel megegyezo iranyba huzom, maskepp nem is birnam, nagyon erzekeny a borom. attol tenyleg picit borostas, de nehany piros pottyon kivul nincs mas gond vele.

a gyanta szerintem is jo otlet.


ha esetleg erre nez a gyantas valaszolo: h kethetente jarsz nem tul rovid a szor h ujra gyantazni lehessen? milyen hosszusag a minimum amivel elmesz? en csak havonta jarok de a vegefele nehez kivarni h nojon mert akkor mar nem sima. :-s

2009. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyantás vagyok.

Nem túl rövid, legalábbis nekem. Inkább bő 2 hét, van hogy 3. Eddig sikerült mindig szépen kiszednie, na nem mindig és ami tényleg kicsi, az maradt, de azt a pár szálat kihúzom csipesszel. Igen a havival ez a baj, mert én is utáltam kivárni 4 hetet. Esetleg 3 hét?! Lehet ez válna be neked. Egy próbát megér. :)

2009. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! kipróbálom a módszereiteket hátha valami nekem is beválik :)
2009. jún. 11. 14:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a gyantára szavazok, mert az rövid ideig tartó intenzív fájdalom, és csak ritkán kell :)

Bár én nem bírok ki 2-3 hetet borostásan és szőrösen, max 1,5 hét és megyek a kozmetikushoz. Először azt mondta, h túl kicsi, lehetetlen leszedni, aztán simán megcsinálta :)

2009. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!