Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a fontosabb? A fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a fontosabb? A fiú kinézete, vagy az ereje?

Figyelt kérdés
Általában az erős fiúk jól nèznek ki,de ez rám nem annyira igaz..elèggè mackós vagyok,a hasamon,combomon van egy kevès háj(ha kihúzom magam nem látszik nagyon,csak ülve) viszont sokkal erősebb vagyok mint a szálkás,focista barátaim.a hasizmom is erős,meg se èrzem,amikor hasbavágnak(küzdősport),de a hájacska eltakarja.Titeket ez zavarna?
2012. márc. 8. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
alap hogy zavarja őket.
2012. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a lányoknál ez úgy működik hogy aki magas meg jóképű az automatikusan erős is lesz, védelmező, BIZTONSÁGÉRZET..stb..pfejj.
2012. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy dagadt lányt nem hiszem h zavarna. Egy fitneszelőt biztos.
2012. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna. Nem szeretem a szálkás fiúkat, inkább a mackók jönnek be. A küzdősport meg csak plusz pont.

22/L

2012. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magas vagyok,és nem is ronda,azzal nincs gond..csak ez zavar
2012. márc. 8. 15:32
 6/7 étoile et lune ***** válasza:
Ha valami iszonyat kritikus k*rvát választasz, azt lehet hogy zavarná, egy normális lányt semmiképp. Egyébként én egy szálkás fiú mellett nem érezném magam egyből biztonságban, mert az ilyeneknek a nagy része két másodperc alatt elfut, ha olyan a helyzet. Attól még, hogy órákig gyúrja magát minden nap, nem fog tudni jobban verekedni és a bátorság sem jár az izmokhoz. Tehát ha a kérdésedre válaszolnék, előbb nézném azt, hogy hogy néz ki, az erejét úgyse látnám egyből, meg aztán nem is testőrt keres maga mellé az ember lánya. Persze igen, lehet vonzó, hogy erős. De függetlenül attól, hogy a külsőt nézem, ez nem jelenti azt, hogy kifejezetten a ,,szexifiúk" az eseteim. Csak ne legyen igénytelen és tuskó, akkor minden oké. Aztán hogy mennyire erős, kaki rá. A küzdősport tényleg menő egyébként az én szememben is. :)
2012. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mennyire erős, inkább nézzen ki jól és legyen átlagos kondiba, minthogy legyen egy randa izompacsirta.
2012. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!