Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak mennyire voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak mennyire voltatok már nő hatása alatt?

Figyelt kérdés

Egyszerű a kérdés: mennyire vont a hatása alá az a bizonyos lány/nő, mit éreztél, mit tettél... mondok példát (hogy tudjátok, mire gondolok): nem tudtad levenni a szemed róla... hülyeségeket beszéltél a jelenlétében... elejtettél valamit... mennyire voltatok már "megzavarodva" egy nőtől? És mitől történt ez, csupán a látványtól? Annyira szép volt?

(Mint abban a filmben. Van a nővakság: ugyanaz, mint a hóvakság, csak nőkkel. :D)



2012. márc. 6. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy úgy éreztétek, valami hatalmas a vonzereje a lánynak/nőnek valami megmagyarázhatatlan okból...
2012. márc. 6. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2012. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Irigyellek , bár így tudnék a páromra tekinteni. :(
2012. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Annyira a hatása alá kerültem, hogy a rózsaszínködtől nem láttam hogy átkúrja a fejemet.
2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Baromi rossz volt.


Ne tudd meg. Képes voltam átvágni a városon a hóban egy papucsban. Este 7kor. Lefagyott a lábam.


Ostobaságokat beszéltem és még annál is nagyobb hülyeségeket csináltam.

2012. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos előfordult... minden amit írtál...
2012. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DonKartács ***** válasza:
Most hogy írok itt van előttem az eset sohasem fogom elfelejteni :D (Hajnalban horgászni voltam így elégé fáradt voltam)Buszon történt az eset felszállt a hölgy és földbe gyökereztem nem tudtam oda menni hozzá (pedig át beszéltem magamban mit mondjak ) de végül hosszas önunszolgatásra oda ültem mellé és ahogy rám nézet és mosolygott leírhatatlan szép volt :D legszívesebben csak gyönyörködtem volna benne sőt lehet volt egy pár másodperc hatásszünet is :D. Alapvetően elég jó kommunikációval rendelkezek de hamar észbe kaptam és beszélgettünk egy jót igaz nem adtam át magam 100%-osan de szerintem jól érezte magát :D
2012. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!