Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor probléma?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 16 éves lány vagyok.Még nem volt barátom, még nem csókolóztam.Az osztálytársaim (lányok) szerint ez ciki meg minden csak azért mert nekik ennyi idős korukra már vagy 6-8 barátjuk volt akikkel lefeküdtek.Nem értem hogy miért olyan nagy baj az hogy nekem nem az az első hogy az első fiút aki szembe jön velem felszedjem.Persze én is szeretnék barátot, és most egy sráccal alakul is valami de még sem csinálom azt amit ők.

Mondjátok meg kérlek hogy ez tényleg olyan nagy baj?


2012. márc. 6. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
nekem 12 napom volt a 17. szülinapomig mikor az első barátommal összejöttem, szerintem nagyon nem vagy elkésve
2012. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőid igazi vérbeli ribancok :D ezzel az erővel pénzért is csinálhatnák..


Amúgy meg mi közük van a te nemi életedhez? Szerintem semmi. Azt csináld amit jónak látsz, nem kell nekik megfelelni.


Amúgy ez nem baj, őst inkább érték. Mai beteg világban meg főleg.

2012. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 évesen vesztettem el , egy vasutas szakmunkásképzőben, de nem bántam meg.

Első látásra szerelem volt. Most is együtt vagyunk, és vasutasként dolgozunk.


24/F

2012. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ribancok. Örülj neki hogy nem vagy olyan mint ők! Igényes vagy és nem fekszel le mindennel aminek töke van. Ez jó tulajdonság. A testedet olyasvalakinek tartogasd akit igazán szeretsz!
2012. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Ez abszolút nem probléma..felénk is sok az olyan ribanc mint a barátnőid(sajnos)...én például kifejezetten örülnék ha találnék egy lányt ilyen leirással mint a tied

17/F

2012. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid hülyék. A lényeg az, hogy azzal veszítsd el, akit igazán szeretsz. Nem ciki egyáltalán, és az sem, hogy nem csókolóztál.
2012. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
gyah az igen a kis ribik! nekem a leghosszabb kapcsolatom 2 hét. ami gáz mert gyakran meglepődnek , hogy nincs pasim de inkább mint hogy olyannal járjak akit nem szeretek...! gyakran mondogatják ismerőseim hogy megakarnak dugni és nem rossz pasik .. mégis még csak ott járok hogy megujjaztak.:/ amúgy én is 16 éves lány vagyok :)
2012. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!