Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor probléma?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 16 éves lány vagyok.Még nem volt barátom, még nem csókolóztam.Az osztálytársaim (lányok) szerint ez ciki meg minden csak azért mert nekik ennyi idős korukra már vagy 6-8 barátjuk volt akikkel lefeküdtek.Nem értem hogy miért olyan nagy baj az hogy nekem nem az az első hogy az első fiút aki szembe jön velem felszedjem.Persze én is szeretnék barátot, és most egy sráccal alakul is valami de még sem csinálom azt amit ők.

Mondjátok meg kérlek hogy ez tényleg olyan nagy baj?


2012. márc. 6. 17:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide mert bízok benne hogy itt több normális választ kapok mint a szerelem témakörben.
2012. márc. 6. 17:03
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod. Én 19 évesen vesztettem el. Nem bántam meg. Sokáig együtt voltunk, és tényleg nagy szerelem volt. Ne hagyd magad befolyásolni, vannak értékek még a világban és olyan is akik értékelni tudják! :)
2012. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Szeretkezz, és ne kefélj, mint ők!
2012. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen 6-8 fiúval lefeküdtek? Fogalmuk sincs miről szól a szeretkezés. Ki fognak hamar égni. Most bocs, de csak beléjük ürítettek. Jól csinálod.
2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már mi a fenéért lenne baj?

Tudom milyen dolog, én egyenesen lezbi lettem (csak a köznyelv szerint persze), mert nem pasiztam meg keféltem jobbra-balra.

18 évesen volt az első barátom, vele is vesztettem el, a 2. barátom ma már a vőlegényem.

Nem hiszem, hogy bármiből kimaradtam volna a nemi betegségeken kívül :))

2012. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nekem "a kefélnek, mint a nyúlak" jut eszembe róla.
2012. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen jól írtam, azzal hencegnek hogy az egyik 6-al a másik 8-al stb. Ha meg buliba vannak azzal hogy ki tud több pasival smárolni. Csak gratulálni tudok nekik de engem miért kell bántani.

Amúgy a srácnak már volt 2 barátnője ő 17 de vele jól érzem magam meg minden.Hiába van ráakaszkodva egy csomó csaj ő még is felém közeledik.

2012. márc. 6. 17:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert érzi nem vagy liba. Azért csak óvatosan, egyelőre ne bízz benne! Majd ha valóban kellesz neki, akkor legyél vele! Én 3 hónapot várattam az elsőt úgy, hogy mindennap találkoztunk. Évekig együtt maradtunk. Sőt kivétel nélkül azt vallják a pasik, ha rögtön adod magad, nem maradnak veled
2012. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ciki sem gáz. Nem késtél le semmiről. Átérzem a helyzeted, engem is cikizett le egy lány, ha csak hozzá mertem szólni vagy jelen voltam csókolózásos témánál, beszólt, pedig nem is tudom, végül is honnan tudta, hogy nekem nem volt sose senkim, én nem mondtam el neki. (talán rám volt írva, hogy "nyomi vagyok?") Amúgy nem különösebben viselt meg, mivel neki abortusza volt 14 évesen, talán az lenne a követendő példa?
2012. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen csókolóztam először és 18 évesen veszítettem el. na, ez a büszkeség, nem az, hogy már alapiskolában több f@sz volt a kezemben, mint kilincs!

gratulálok, Te csinálod jól, nem azok a ...

20/l

2012. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!