Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami biztos tippje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami biztos tippje annak hogy fiú gyermekem szülessen?

Figyelt kérdés
Két lányunk van a párommal és szeretnénk 2-3 év mulva még egy babát annak a reményében,hogy a két gyönyörű lányunk mellett lesz egy kisfiúnk is :) ezeket a kinai hülyeségeket ugyan nézegettük de azok szerint a második lányunknak fiúnak kellett volna lennie :)) így utólag "jósoltatva" :)
2012. márc. 3. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs, ez mind a kromoszómáktól függ.
2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hallottam olyat, hogy ezt-azt ha zabálsz, akkor lehet befolyásolni, de soha nem hittem ebben.

Szerintem igyál sok ananászlét. Ezt csak úgy mondom, semmi alapja nincs. Csak jobb lesz a spermád íze. Ilyen szinten mondhatnám, hogy igyál sok sört, mert az kell a férfinak.

2012. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztos módszere nincs :) Én is fiút akarok,ha majd egyszer gyerekem lesz, én már most arra koncentrálok, hogy fiam lesz :D Hátha bejön.
2012. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet befolyásolni a születendő gyermek nemét. Nagyon sok tényező játszik közre.
2012. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Erre nem hiszem hogy van megoldás, de am nekünk van sok kecskénk, és mivel a tejéért tartjuk őket, a nőstények értékesek (mert azok adnak tejet, hogy mindenkinek érthető legyen) és mindig kell az öregedő bakkecskét fiatalra cserélni, hogy a nőstény kecskék legyenek az idősebbek. így asszem nagyobb esély rá, hogy kis lány kecske szülessen...

remélem ez így nem sértő, hogy állatokkal magyaráztam el..de talán a kor is közre játszat..(kicsit)

2012. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyél nyers halat és a gatyádba rakj jeget!ez a fiúbaba titka

a lány baba titka:citrom és meleg levegő a lány puncijába

2012. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó alaposan élvezd teli a nőt!
2012. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hogy fiú születik e az csakis a pasin múlik, mivel ő tudja adni azt a kromoszomát.
2012. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2012. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"ezeket a kinai hülyeségeket ugyan nézegettük"

Márpedig a kínaiak nagyon tudják a csíziót, mert ott az egykézés miatt komolyan veszik a dolgot. Már persze ha arra a kínai hülyeségre gondolsz, hogy ha lány jön, abortálják... születés előtt vagy után.

2012. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!