Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok csókolózni (Fiu vagy 15 éves)?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem 1 évvel kisebb mint én!nemrég jöttem rá hogy mennyire szép és szeretnék járni vele!De mivel még nem tudok csókolózni ezért félek hogy milessz akkor ha ő tud én meg nem?akkor most megszégyenűlök hogy nagyobb létemre én nemtudok csókolózni? valami tanácsot kaphatnék?:)
2012. márc. 3. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, és 15 éves?
2012. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igaz fiú vagyok, de 18 éves.
2012. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
most fiu vagy vagy csak szimpla 15 éves
2012. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, kezdeményezz és hívd el randira...de ami a legfontosabb szerelmet ne vallj neki , inkább éreztesd veel h érzel iránta vmit....és ne aggódj a csók miatt.. szedd össze a bátorságod és randin ha már ugy összemelegedtetek akkor egy szájra puszi de csukott szemmel ám és aztán jöhet bármi..
2012. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csókolózz valami közelebbi fiú spanoddal, jól begyakoroljátok, oldalra fésült fekete hajjal felveszitek videóra, majd felrakjátok youtube-ra, és simán lesmárolod a kis ribit.. Tetszeni fog neki, higgy nekem..
2012. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 23 éves.
2012. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én meg vegetáriánus
2012. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Válaszolva az előző kérdésekre fiu vagyok és 15 éves! de a válaszokat nagyon köszönöm a tanácsokat felhasználva fogom majd csinálni :)
2012. márc. 3. 21:17
 9/13 jin ***** válasza:

nemgááz

ugy se jön rá,hiába rosz a technika,....max azthiszi nem vagy pro vagy szarul csinálod,idő....

de majd vele begyakorlodd:D

am meg valszeg ha még fiatalabb nálad akkor neki se megy jobban:DDD

szal igyekezz.d

2012. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké jin :)
2012. márc. 4. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!