Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi buliban letapiztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapi buliban letapiztam a tanárom. Mennyire gáz? :D

Figyelt kérdés

Egy kicsit már jobban éreztem magam a kelleténél, és megláttam egy elég jó csajt az egyik asztalnál állni. Haverjaim mondták, hogy menjek oda nyugodtan, tapizzam le meg hívjam el táncolni, úgy is bejövök mindenkinek.. Na ja, arra viszont senki se számított, hogy a drága tanárnőnk lesz az.... :DD Fiatal, szóval teljesen normális dolog, hogy ő is jár bulizni.


Én persze olyan állapotban engedelmesen odamentem.. Hozzásimultam, átkaroltam és belesúgtam a fülébe, hogy jön-e táncolni velem. Szerintem még egy puszit is nyomtam az arcára. Megfordult, aztán olyan fejet vágtunk szerintem mindketten mint amilyet még soha :D


Nem győztem bocsánatot kérni, mindehhez persze társult a jó kis tuctuc zene meg haverjaim távolról is jól hallható felnyerítése-.-" (Amúgy így utólag szerintem nagyon is jól tudták, hogy ő az.. tuti megszivattak.) Ő meg először meg se bírt szólalni, aztán mosolyogva azt mondta hogy semmi baj, előfordul. Elő hát:D

Barátai kérdezték közben hogy mi a baj, miért nem megy táncolni, ő meg mondta hogy a tanítványa vagyok. Elkezdték h éééés?:D Ő meg totál elpirult meg minden..


Naa? Nagyon gáz?:D Utána amikor ránéztem, zavartan elfordult.. Am minden nap van vele órám. Érdekes lesz az biztos:D


18/F


2012. márc. 3. 15:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
:))
2012. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 fzzugzui huidfgzreio válasza:
100%
nagyon nem gáz. az viszont már biztos h nem buksz meg
2012. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!