Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi buliban letapiztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapi buliban letapiztam a tanárom. Mennyire gáz? :D

Figyelt kérdés

Egy kicsit már jobban éreztem magam a kelleténél, és megláttam egy elég jó csajt az egyik asztalnál állni. Haverjaim mondták, hogy menjek oda nyugodtan, tapizzam le meg hívjam el táncolni, úgy is bejövök mindenkinek.. Na ja, arra viszont senki se számított, hogy a drága tanárnőnk lesz az.... :DD Fiatal, szóval teljesen normális dolog, hogy ő is jár bulizni.


Én persze olyan állapotban engedelmesen odamentem.. Hozzásimultam, átkaroltam és belesúgtam a fülébe, hogy jön-e táncolni velem. Szerintem még egy puszit is nyomtam az arcára. Megfordult, aztán olyan fejet vágtunk szerintem mindketten mint amilyet még soha :D


Nem győztem bocsánatot kérni, mindehhez persze társult a jó kis tuctuc zene meg haverjaim távolról is jól hallható felnyerítése-.-" (Amúgy így utólag szerintem nagyon is jól tudták, hogy ő az.. tuti megszivattak.) Ő meg először meg se bírt szólalni, aztán mosolyogva azt mondta hogy semmi baj, előfordul. Elő hát:D

Barátai kérdezték közben hogy mi a baj, miért nem megy táncolni, ő meg mondta hogy a tanítványa vagyok. Elkezdték h éééés?:D Ő meg totál elpirult meg minden..


Naa? Nagyon gáz?:D Utána amikor ránéztem, zavartan elfordult.. Am minden nap van vele órám. Érdekes lesz az biztos:D


18/F


2012. márc. 3. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen volt, így nem hiszem, hogy ebből gond lesz.
2012. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igen :DDD Nyugi, nem lesz gond szerintem se.. vagyis érdekes lesz ezek után a közös óra picit, főleg ha ő mindenre emlékszik ;) De ne aggódj, nem gáz..... ;DDD
2012. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) De én is emlékszek, azért annyira nem voltam benyomva.. am bocsi a szóismétlésekhez (szerintem:D) de nemrég keltem:$ :)
2012. márc. 3. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem kevésbé gáz, mint ami általánosban történt a haverommal. Mentünk be szünetről, és az ajtóban persze nagy tumultus volt. Haverom nem nézte jó szemmel, hogy előtte egy kiscsaj nagyon lassan araszol, úgyhogy tarkón ragadta, és beleverte a fejét az előtte haladó nagy, kövér fiú hátába. A "kiscsaj" megfordult, és nagyon csúnyán nézett: az egyik tanár volt az, csak nem volt valami magas. :) Tudom, nem szexuális témájú égés, de azért húzós. :D
2012. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úúúúú :DD Hát igen, ez ahhoz képest végülis semmi. Csak tényleg annyiban más, hogy szexuális jellegű.. Am tanár mit reagált? Csak csúnyán nézett és kész?:D
2012. márc. 3. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen: csúnya nézésen kívül nem történt semmi. Az anyjával nem úszta volna meg a srác ilyen egyszerűen, mert az is ott tanított, de vérbeli verekedő volt. :D
2012. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ez egy epic sztori :D Nagy vagy komolyan! :)
2012. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Háhá :D gratulálok :D
2012. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mindig azzal nyitsz buliban, hogy tok ismeretlenul odamesz lanyokhoz es rogton atkarolod/letapizod/fulebe sugdolozol?


Nem kotoszkodesbol kerdezem, de ez tenyleg mukodik a lannyoknal? Sosem volt meg pofon a vege?

2012. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Általában nem így szoktam csinálni.. :) Illetve már akivel. Akin látszik, hogy ennyi elég olyannál nem töröm magam.. De ilyen még nem fordult elő :D Tanárnő nem tűnt könnyű prédának, csak haverjaim biztattak, én meg olyan állapotban úgy tűnik meg mertem csinálni. Amúgy eddig még nem kaptam pofont.. :))

2012. márc. 3. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!