Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beleszerettem a tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem a tanáromba. Mit tegyek, hogy elfejtsem?

Figyelt kérdés

Nagyon bele szerettem a tanáromba :S

És totál jól néz ki, és órákon se tudom róla levenni a szemem^^^..Az egyik bnőm sejti, de h. őszinte legyek még neki se mondtam el, mert félek a véleményétől..mit tehetnék h. elfelejtsem?Kérlek válaszoljatok,köszönöm:)


2009. jún. 8. 17:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
figyelj. általánosba 13 évesen én is voltam szerelmes a tanárbácsiba. soha nem mondtam el senkinek, csak mégjobban teljesítettem info és töri órákon, akkor mosolygott és megdícsért. nekem ez elég volt, érd be te is ezzel és idővel elmúlik a tűz... hidd el ;)
2009. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kösszi és remélem :P
2009. jún. 8. 20:22
 13/20 A kérdező kommentje:
Továbbra ish wárom a váálaszokat!
2009. jún. 15. 22:24
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
keress egy pasit egy veled korút.El is felejted.Soha ne mond meg .De ha mégis megmondod akkor készülhetsz arra hogy kifognak készíteni tehát szerintem fogadd meg amit mondok.
2009. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kerestem,és nem is kellett sokat várni mert lennének jelentkezők.De én így nemtudok "pasizni" vagy csak 1szerűen vkivel "járni" mert nem tudok vele törődni,és ezt természetesen ő ish észre veszi.Am eszembe sincs h elmondjam vkinek.De azért köszi.
2009. jún. 19. 10:06
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen ne keressen senkit, szerintem. Diákos szerelem az oké, rajongás a tanárbácsiért. Majd elmúlik :)
2009. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Héth ezzel én is így vagyok. Csak kicsit kisebb a korkülönbség. Próbálok nem rá gondolni, és magamhoz illőt találni.Eddig zat hittem sikerül túljutnom rajta, de vele álmodtam és tisztára kivagyok. :S
2009. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövöd és remélhetőleg ezt az idióta írásmódot is, hogy "ish és wagy", mert nem éppen magyaros.
2009. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
én meg reméltem h ebbe nem köt bele senki. amugy a többi normális válasz adónak köszi:)
2009. júl. 27. 13:01
 20/20 anonim válasza:
En is igy vagyok csak en 14 vagyok s a tanar 40 korul... en is probalom elfelejteni de nem megy. De az a baj h a tanar sejti..
2013. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!