Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi bókol, az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi bókol, az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Olyasmiket mondott, hogy kevés hozzá hasonló lány van, meghogy, tudom,hogy hogy kell öltözködni, van bennem valami, amire a pasik buknak, illetve látszik rajtam, hogy művészlélek vagyok...
2012. márc. 2. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Például.
2012. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de annak a jele, hogy szimpatikusnak talál téged. Én olyan csajoknak is meg szoktam pl. dicsérni stílusát akiktől semmit sem akarok.
2012. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Illetve nem azt jelenti, hogy közelebbi barátságba akarna veled keveredni. Vannak, akik minden nőnek udvarolnak, hátha lőhető. No persze csak arra jó neki a csaj. Rutinból nyomják a süketet.

Van olyan is, aki semmit nem akar, csak úgy szocializálódott, hogy a nőkkel kedvesen kell bánni. A megnyilvánulása őszinte és tárgytalan egyszerre.

És persze olyanok is vannak, akik azért kedveskednek, mert tényleg tetszik neki a nő, s nem a dugás az elsődleges.

Amiket írtál, így eléggé sablonos és száraz, uncsi, de gondolom, csak azért mert tömörítettél.

2012. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A volt kollégám bókolt nekem sokat, szerintem mégsem akart tőlem semmit, csak ilyen volt a stílusa, a szebb fiatal lányoknak bókolt. Ennyi.
2012. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-al értek egyet, jól sorolta fel a három alapesetet.


Én akkor szoktam bókolni, ha:

- Látom, hogy egy nő igyekszik, hogy jól nézzen ki. Például ha a munkatársnőm rendszeresen változtatja a frizuráját vagy különleges ékszereket hord. Akkor is megdícsérem ha egyáltalán nem tetszik (milyen egyedi...), hadd örüljön.

- Kettesben maradok egy nővel és nem tudok mit kitalálni.

- Ha főnöknőmön bármilyen változást veszek észre, hadd örüljön.

- Ha egy nő tényleg különleges valamiben, akkor elmondom neki, kivéve, ha ezt magától is tudja. (Nem tudom, ez bóknak számít-e.)


NEM VAGY CSAK NAGYON KÖZVETVE szoktam bókolni annak, aki tényleg tetszik nekem. (Pl.: a tesód nem jó fotós, nem tudta visszaadni ezen a képen a szépségedet.)


Szóval ne bízd el magad, bármit jelenthet...

2012. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!