Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy 1 hónapja (! ) nem jött meg de amikor eggyütvagyok a barátommal akkor közben és utánna kb 1 napig vérzek mintha megjött volna épp (pár hónapja menstruálok:O eddig 2szer jött meg)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy méhszáj sebed van!!menj el orvoshoz nem nagy dolog ambulánsan megis csinálják ha nem nagy!!ha pedig nagy akkor 1 nap és otthon vagy!voltam igy én is söt még rosszabul is!!hidd el ez biztos menj el dokihoz!!
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
jó oké elhiszem..remélem igazatok van..jobblenne mint a terhesség
2012. márc. 1. 20:21
 13/15 anonim ***** válasza:
hidd el jobb lenne ha elmennél. mert a méhszájseb ettől a kellemetlenségtől még nagyobb bajokat is okozhat... (és elméletileg visszatérő gyulladás miatt keletkezik, szóval azt is érdemes kezelni)
2012. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ésakkor ez akadályozza hogy megjöjjön vagy mi?:O
2012. márc. 3. 21:18
 15/15 A kérdező kommentje:
na ma elvileg megjött..akkor most nyugodtvagyok legalább azzal h nemvagyok terhes
2012. márc. 5. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!