Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy 1 hónapja (! ) nem jött meg de amikor eggyütvagyok a barátommal akkor közben és utánna kb 1 napig vérzek mintha megjött volna épp (pár hónapja menstruálok:O eddig 2szer jött meg)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :O
2012. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előbb sajátítsd el az anyanyelvedet, aztán kúrasd magad a pasiddal.
2012. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Csokasi-a81 ***** válasza:
nem állt még be a menzeszed...
2012. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen nem állt be a menzesz, azért várhattál még volna a szexel....
2012. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2012. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok...arra énis gondoltam hogy nem állt még be de akkormeg miért vérzek utánna? elég fura
2012. márc. 1. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:
jaaa, azt hittem 12-13.. mert nekem 12,5 évesen jött meg :D hát nyugi, még nem állt be, majd be fog (én 18 vagyok mondjuk és még mindig nem állt be, na mindegy...)
2012. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ja oké :D remélem hogy csak erről van szó :/ az utánna való vérzésre még mindig senki nemtudta a választ :S
2012. márc. 1. 19:36
 9/15 anonim ***** válasza:
nah azért ez nem ilyen egyszerű hogy nem állt még be.. menj el nőgyogyászhoz, mert nekem is volt olyan hogy szexeltem a párommal, és utána egy napig mindig véreztem... elmentem nőgyógyászhoz megvizsgált (ha már ott voltam vett kenetet méhrák szűrésre) méhszáj sebem volt és leecsetelte (vagyis kezelte) utána nem fordult elő többet.
2012. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:/ nagyon nemakarok menni...magátol nem ulik el?
2012. márc. 1. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!