Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány vagyok ha tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány vagyok ha tetszene, hogy megerőszakol sok fiú? (mondjuk én vagyok az áldozat, tehát nem én kértem rá meg őket)

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Sok nőt izgat és azok jó része nem is vallja be. Volt egy barátnőm, aki az SM-be avatott be, vele beszélgettem erről sokat.
2012. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
te elmeteg vagy!!!!komolyan mondom..hogy gondolhatsz ilyet?tudod milyen mikor megeröszakolnak egy nöt?ráadásul többen?tudod én azt mondom hogy tudd meg és akkor megtudod majd milyen!!
2012. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
70%
Engem meg az izgat, hogy megerőszakolok sok szép lányt! :)
2012. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert ne felejtsd el, h a fantaziad es a valosag ket külön dolog...
2012. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A gondolat izgató lehet, de nemhiszem hogy ilyen vidáman fognád fel a dolgot, ha 6 vadidegen pasi neked esne egy sötét sikátorban.
2012. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
azért mert távol áll a valóságtól amit elképzelsz. Felizgatna, ha egy csapat büdös, mosdatlan, igénytelen cseppet sem vonzó ember megerőszakolna és esetleg maradandó fizikai sebeket okozna?
2012. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Csípnád a gruppent.Semmi gond.
2012. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 WoW Guru válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi gond én is fantáziáltam már arról h megerőszakolok lányokat. Bár én fiú vagyok, nem nekem fájna...
2012. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!