Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány vagyok ha tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány vagyok ha tetszene, hogy megerőszakol sok fiú? (mondjuk én vagyok az áldozat, tehát nem én kértem rá meg őket)

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
beteg
2012. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. márc. 1. 16:21
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekedvaló a Köpök a sírodra című film.

Nézd meg tényleg!

2012. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha te akarod hogy megerőszakoljanak, akkor az nem megerőszakolás...ha valóban megerőszakolnának az neked NEM TETSZENE! persze az a szituáció sokaknak izgató, de csak mint szerepjáték..akit igaziból mgerőszakolnak az meg lehet hogy egy életre lelkileg sérült lesz!
2012. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, a fantáziádban azért nedves vagy. hidd el, a valóságban nem épp kellemes...
2012. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Izgat a gondolat, hogy több jó pasi leteperjen? Oké. De a valóságban az erőszak attól erőszak, hogy olyan akar veled szexelni akit a hátad közepére sem kívánsz. És nem csak akar hanem meg is teszi. Képzeld el a számodra legvisszataszítóbb férfit, szorozd meg 5-el és gondold újra mit írtál.
2012. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem komplett az tuti. Ez csak a fantáziád játéka, a valóságban szörnyű lehet, nagyon sok nő szenved egy életre utána, ha megerőszakolják..
2012. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Barátnőm is izgul rá :P
2012. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Úgy megdugnálak, csak hajdú-bihari vagyok sajnos! :S
2012. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
23%
Miért baj, ha valaki erre izgul fel? Én is kértem meg már barátomat, hogy kötözzön ki és legyen durva...
2012. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!