Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. A fejembe megfordult a kérdés hogy leszbikus vagyok-e? Beszélgettem erről interneten, ugyanis én nem szeretnék egyáltalán leszbikus lenni. Sokat sírok, hogy ha ténylegesen az vagyok akkor én nem bírom elviselni magam és inkább nem is élnék. Rengeteget gondolkodom ezen. Volt már fiúm. És szerettem őt. És szégyenlem, de már lánnyal is csókolóztam, persze csak akkor amikor életemben elsőnek és eddig utoljára ittam alkoholt. Ne ítéljetek el! Úgy érzem a problémám kezd elég súlyossá válni. Sírok mert mostanság nem érdekelnek annyira a fiúk. Ezzel nem azt mondom, hogy a lányok igen. De egyre többet gondolkodom azon, hogy milyen lenne majd egy nővel ha én már a fiúkra nem tudok úgy tekinteni. Félek nagyon, hogy leszbikus lennék.:( Gondolkodtam, hogy felhívom az ifjúsági elsősegélyt. De nem merem:( Mi van ha ő azt mondja hogy én leszbikus lehetek majd? Ott törne rám a sírógörcs.

Utána olvastam pár helyen, hogy kamaszkorban felmerülhet bennünk ez a kérdés. De megint csak elkeseredtem mert nemhiszem hogy ez olyan súlyossá váljon hogy én rengeteget sírok emiatt.

Olyan kérdések fordultak meg bennem, amit feltennék érett felnőtteknek, hogy bennetek megfordult ez a kérdés és ti most hogy éltek?

Hogy segítsem magamat ki ebből? (szüleimnek nem szeretném elmondani mert tudom, hogy ez az ő lelküknek sem lenne jó)

Szerintetek milyen sorsom lesz?



Kérlek szépen: ne tegyetek olyan jelzőket, hogy buta vagy lőjed le magad stb. Én is butának érzem magamat jelenleg de nem szükséges nekem, hogy mástól is ezt halljam.

Lehet hogy ez a kérdés talán nem is ide való. De nem találtam más helyet az interneten ahol ezeket a kérdéseket konkrétan meg tudjam kérdezni.

Kérlek segítsetek!:(


2012. márc. 1. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban alakul ki a nemi identitásod. Illetve, hogy melyik nem iránt mutatsz majd érdeklődést. Nálad ez nem megy simán, mert valószínűleg későn érsz és siettetnéd a dolgokat. Azért mert a barátnők már fiúznak attól neked még nem kell ha nem vagy rá kész. Márpedig nem vagy, ha totál hidegen hagy a dolog. Nem biztos, hogy azért mert nem érdekelnek még a fiúk igazán, akkor leszbikus leszel. Adj magadnak időt, hogy megérhess, felnőhess egy párkapcsolathoz
2012. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Állj, áll, állj!!! Először is nyugodj meg kicsi csillag, semmi baj, ne aggódj. A lánnyal való csókolózás szerintem nálad puszta fiatalkori butaság volt. Kíváncsiság. Meg az alkohol. Én is csináltam már, kétszer is. Legelőször körülbelül a te korodban. Ez nem jelenti azt, hogy nem a fiúkat szeretem. Csak érdekes volt, új helyzet. De tetszett neked valaha úgy tényleg lány? Az hogy most nincs egy fiú kiszemelted sem, nem jelenti azt hogy a lányokhoz vonzódnál. :)


20L

2012. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ráérsz pasizni 2-3 év múlva is. Az, hogy a barátnőid könnyű vérűek még nem jelenti azt, hogy neked is annak kell lenni. Éld úgy az életed, mint eddig. A pasizásra való hajlam meg majd jön magától. Ezért ne sírj. Lesz ennél sokkal durvább dolog is az életben, ami miatt itathatod az egereket.


"Szerintetek milyen sorsom lesz? " Ez legfőképpen rajtad áll. De nem haladsz rossz úton. Légy türelmes, játssz sokat. Annak van még itt az ideje!


Szép jövőt!

2012. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!