Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsmá? :D

Figyelt kérdés
De komolyan, nem tudom mit lehetne csinálni. Van két lány, akikbe szerelmes vagyok, mondjuk igazából csak az egyikbe, a másikba talán, de úgyérzem lehetne sokkal több belőle. Szóval az a helyzet, hogy az elsőt nem ismerem névről, nem tudom hol keressem, hogy megtudhassam van-e értelme. ( ő valahol a közelben lakik ) A másikkal már ismerjük egymást valamennyire, de ő messze lakik és azt mondta, hogy ez nem a legjobb így, viszont ő képet még nem látott rólam, talán ez baj? De mondjuk örülök a barátságának is, mert nagyon jófej. :) Szóval nem baj ha nem sikerül, de boldog tudnék lenne vele.
2012. febr. 29. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyiknek a nevét se tudod, azt se tudod, merrefelé lakik, a másikat meg csak nagyjából ismered - és szerelmes vagy?
2012. febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Kangörcs ez Lajoskám, nem szerelem... :-DD
2012. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öcsém. Biztos wowon ismerkedtél..
2012. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Stimmel. Az ismeretlenbe, első látásba szerelmes lettem, de azóta nem láttam. A másikba meg úgyérzem tudnék az lenni. Így lehet kb érteni?
2012. febr. 29. 14:03
 5/9 A kérdező kommentje:
De passzívak vagytok, ti nem voltatok még így látszik. Sorry a kérdésért. :(
2012. febr. 29. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
szia nem olvastam a kérdésed de szerintem igen.
2012. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gondold végig hogy melyikkel éreznéd jobban magad... szerintem az első lányt próbáld valahogy megkeresni és beszélni vele hogy jobban megismerd! mert lehet hogy iránta a szerelmed plátói.... de igazából te tudod a választ! ;)
2012. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor megsúgom neked: egyikbe se vagy szerelmes. Majd ha személyesen találkozol velük, randi ilyenek, akkor majd kialakul.
2012. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van szerelem első látásra. Láttam is élőbe, beszéltem is vele, csak nem derítettem ki semmi komolyat róla, pl név stb. A másikat meg képen láttam, de inkább az imponál ami belül van neki, álom csaj és éppen ezért barátnak is nagyon jó. Érted? :)
2012. febr. 29. 14:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!