Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem tud és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem tud és olyan aki nincs tudatában avval hogy flörtöl?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen véleményem szerint nincs, vagy ha mégis, akkor az nagyon debil.
2012. febr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt eltudom képzelni, hogy mondjuk egy önbizalom hiányos lány képtelen a flörtölésre, de a másik eset, az nem lehetséges. Ha valaki ízig-vérig kacér, akkor csípőből flörtöl mindenkivel, de szerintem pontosan tudja akkor is, hogy ez flört, max. nem nevezi nevén a dolgot.
2012. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Olyan lány haverom akad, aki kb nem volt tisztában vele, hogy csinálja. Nem debil amúgy - bár nem egy egyszerű eset az tény xD -, csak annyi, hogy csípős, humoros pajzán megjegyzéseket tett poénból, vagy még inkább egy-egy fickós, pajzán, lánypirító megjegyzésre kacér válaszokat adott. Ez nála szimpla vicc volt, a pasik meg mindig felkérésnek vették.
2012. febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen ezt nevezik büdös k ..nak, mert megsértődik ha azt mondod " kő kóla "

De az is hülye aki nem veszi észre ,hogy a kutúrált közeledést lepergeti.

2012. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok büdös K, mégis flörtöltem úgy, hogy nem tudtam róla. Munkatársak voltunk, hülyéskedtünk, de mindenki mindenkinek beszólt, vagy csak jókat dumáltunk. Úgy látszik, hogy velem jobbat dumált az egyik srác, mert mint kiderült, belém volt zúgva. De esküszöm, hogy a velem való beszélgetése és másik lányokkal való beszélgetése között szerintem semmi különbség nem volt. De mivel én nem gondoltam volna emiatt sem, hogy irántam bármit is érez, ezért gondolom bátrabban viselkedtem, nem kis szendén, mint aki tudja, hogy tetszik másnak. :)
2012. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!