Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, hogy a barátom nekem dicséri más lányok alakját?

Figyelt kérdés
Engem kicsit zavar...
2012. febr. 28. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen...

engem legalábbis nagyon zavarna.

Ne mások seggét nézze, hanem az enyémet.

Az én pasim minden lányt leszól, aki eljön mellettünk, persze hogy tudom, hogy van amelyik tetszik neki, de azért mondja mert nem akar bántani engem.

2012. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy úgy gondolja fogynod/híznod kellene de ezt nem meri így közölni veled. Szerintem ülj le és beszéld meg vele rendesen, hogy neked ez nem esik jól...
2012. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy szeretné ha neked is olyan alakod lenne... bukta
2012. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra akar célozni, hogy kezdj el olyan alakra "gyúrni"
2012. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
..én se birom az ilyet
2012. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már azt se szeretik a csajok ha nézem a bimbit vagy popót máson, nem hogy dícsérjem..
2012. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyan már, attól hogy valaki jóllakott még végignézheti az étlapot, kedves hölgyek..


:D :D :D :D :D

2012. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én tudom, hogy a párom engem imád, én kellek neki és senki más. Nem zavar, ha megnézi a nőket, mert nem látványosan teszi, van, hogy én jegyzem meg neki, hogy ez meg az a lány de jól néz ki, milyen formás feneke van, vagy milyen hosszú lábai. Először csak pislogott, de mondtam neki, hogy ami szép, az szép, ezt el kell ismerni.


23L

2012. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, sőt sokszor én szólok neki hogy "odanézz az nem semmi" :) Ha szembe jönne veled az utcán egy atom helyes pasi, te talán nem néznéd meg? Ha zavar, hogy mondja neked amúgy szerintem mondd neki, hogy ne csinálja mert zavar, meg kell értenie.
2012. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, neki valószínűleg fogalma sincs arról, h téged zavar. Néma gyereknek anyja se érti... Kezdj el más pasikat dicsérgetni. De olyat is, aki akár a környezetetekben él. Meglátjuk, mit szól hozzá. :D
2012. febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!