Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom. Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom. Lehet még köztünk valami?

Figyelt kérdés
na szval volt egy srác akivel jártam. kb csak egy hónapig voltunk együtt, ő szakított, mert érettségizik és sok dolga van szal nem igazán van ideje barátnőre. és hogy nem érez semmit és nem akar hülyíteni sem. viszont amiket mondott meg tett mialatt jártunk nekem nem ez jött le... ha valaki tudna segíteni priviben is azt megköszönném :))
2012. febr. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

azért néha kihúzhatnád egy sétára vagy valamire a könyvek közül


persze hogy lehet, csak most ráizgúlt a tanulásra


ha mellette leszel a nehéz pillanatokban (stressz), akkor biztosan sokkal szimpatikusabbnak fog találni

2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell "privi"

volt oka, hogy szakított veled, és ez valószínűleg az, AMIT ELMONDOTT!

bocs, nincs rád ideje... és nem érez semmit... és ha már nem szeret, nincs sok értelme... sok csaj azt hiszi, hogy a férfiak ösztönlények, akiknek csak a szex fontos, pedig az érzések SOKKAL fontosabbak! szerelem nélkül nincs értelme, olyan érzés, mint újra megnézni egy átlagos filmet, amiben vannak jó pillanatok, melyeket jó újra hallani, de nem élvezed, mert már nem izgalmas többé...

2012. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha akarod szivesen segitek priviben, irj rám nyugodtan, de most is azt tudom mondani, hogy sajna mi (pasik) ilyenek vagyunk, a "pillanat hevében" sok mindent mondunk, meg teszünk , de nem biztos hgoy komolyan gondoljuk hosszu távon is.


35/F

2012. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21:11 szép féligazság :) , tényleg 35=pasi vagyok, de a férfiak ösztönlények, ez az igazság, akkor is azok, amikor a csillagokat leigérik az égröl hogy a csaj bugyijába be tudjanak bujni, tapasztalat

A ciki ott van, amikor komolyan gondoljuk, és már akkor se hisznek nekünk :D

2012. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!