Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, általában hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általában hogyan viselkedtek amikor megjön?

Figyelt kérdés
Milyen hangulatba vagytok olyankor?
2012. febr. 28. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenségemre én akkor vagyok a leginkább szexéhes. Ami nem baj a barátomnak, mert ugyan nem szexelünk ilyenkor,de nem bírom megállni, hogy legalább én kényeztessem őt.

Nekem nem szokott fájni, agresszívebb sem vagyok, viszont sokkal gyengébb, aluszékony leszek ilyenkor.

2012. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát nem hagyom hogy a hormonok befolyásolják a viselkedésem de néha még nálam is kiborul a bili. Picit érzékenyebb vagyok olyankor.
2012. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én olyanban, mint máskor... ez nem ettól függ :p nállam...
2012. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elég változó. Inkább az alapvető érzéseim lesznek intenzívebbek. Például szeretem barátom, de ilyenkor őőőőőő a mindenséges atyaúristen, és szerelem boldogság, máskor valami bánt, azon ilyenkor képes vagyok sírni, teljesen random, tévében lévő kiscicákon, bármin, vagy bosszant valami, ilyenkor ugyanezért ölni tudnék, mindenféle hülyeségért belekötök az öcsémbe, szóval elég hülye tudok lenni. :D
2012. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor normálisan, de előtte!!!! A "4. szerda" fogalom a családom számára. olyankor a légy se mer berepülni hozzám a szobába, mert tudja, hogy ízenként harapom le a lábát :) Roppant hisztis vagyok az előtte lévő 1-2 napban tényleg, és gyakran van halálfélelmem is. Ha már megjött, akkor csak a fájdalomtól vagyok kicsit morózus.
2012. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Rosszul vagyok első pár napban mert fáj...És emiatt rendkívül ingerült vagyok olyankor

De ha épp nem fáj akkor extra-érzékeny, és mindenen elsírom magam...:D

Amúgy pont most van meg, ma már sírtam eleget, tegnap is...

2012. febr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!