Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye nem kihasználás? Anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem kihasználás? Anya szerint dehogy az!

Figyelt kérdés

1hónapja békültünk ki az exemmel, na és voltunk moziba, kajálni és ő hívott meg!Kaptam már tőle bonbont, meg táblacsokit.

DE ma hogy voltam nála és rendelt 2 gyrost és én nem fizettem ki, meg kaparós sorsjegyet vett 2 dbot, az egyiket én a másikat ő kaparta le, és az enyém nyert, mondta nekem adja de mondtam nem kell, de itthon csak megtaláltam a táskámban.Aztán jöttünk haza, be mentünk egy boltba és kaptam tőle egy óriási milka csokit, ami irtó drága volt (majdnem 800ft)


Szerintem ez majdnem olyan kihasználás, mondjuk anyának is mondtam, de szerinte nem az, hisz én is vettem neki törölközőt felsőt mostanában!

Visszaadjam a kaparós sorsjegyet???


2012. febr. 28. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kihasználás akkor lenne, ha te rinyálnál állandó jelleggel, hogy ezt meg azt akarsz, de qrva tüstént
2012. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
szerintem inkább cumizd le annak jobban fog örülni mint a kaparós sorsjegynek
2012. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az.
2012. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedveskedik neked ahogy csak tud szerintem nincs ezzel semmi baj.
2012. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, mert zavar téged a dolog. Ha kihasználás lenne akkor nem zavarna, hanem élveznéd.

Amúgy azt megmondhatnád neki, hogy ez a vásárolgatás értelmetlen, mert a pénzen nem tud szerelmet venni.

Persze vehet ajándékot alkalmakra, meg apró kedvességeket, de nem ilyen gyakran.

Amúgy tök úgy jön le, hogy a békülés óta csinálja, lehet hogy a lelkiismeretét akarja ezzel nyugtatni. 19/L

2012. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem az anyagiak egy kapcsolat alapjai


DE:

ha mindketten kereső emberek vagytok (bár ahogy elgondolom, egyikőtök sem az), akkor azért neked is illene néha beszállni a költségekbe (ha csak nem sokkal gazdagabb a férfiember, vagy családja a tiédnél)

2012. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát fene tudja, január 9én jöttünk össsze, hirtelen ötletből, elmentünk kajálni aztán moziba! Aztán rá 2hétre fájt a fogam, és kaptam tőle egy pici fogkefét h jobb helyre betudjak nyúlni rendesen, az is 900ft, de aznap is kajáltunk, voltunk játékteremben.

Most meg megyek náluk, kaját rendel, meg ezek.Mondjuk régen voltunk együtt majdnem 4évet, és akkor is ilyen volt, pedig akkor sokkal kevesebb fizuja volt, mert most külföldön dolgozik és havi 6ezret is keres.De én nem szeretném, mert mig külön voltunk, volt egy nője és kajak kihasználta, közös számlájuk volt, a csaj kezelte a számlát, minden hülyeséget megvett magának, laptop ruhák stb :/

2012. febr. 28. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kihasználás, hisz te is szoktál neki adni ezt-azt. Jól csinálod, mert így látja, hogy te sem akarod őt kihasználni. És úgy látom, nagyon igyekszik, becsülendő :)
2012. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én még tanulok, ő már dolgozik. 25éves én pedig 20
2012. febr. 28. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
12 évesnek tippeltelek. Kb. azon a szellemi színvonalon vagy!
2012. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!